Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Súlyos dologgal vádolt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos dologgal vádolt a férjem válóperben, közben peren kívül megegyeztünk, de nehéz feldolgoznom, hogy a jóhíremet tönkretette?

Figyelt kérdés
Annyira kis szende, jópofa, kedves és segítőkész férfi, hogy gyakorlatilag mindenki neki hisz, tipikusan olyan, akiről meg se gondolnád, hogy képes valakivel mocsokul viselkedni és aki a hátad mögött terjeszt rólad szemétséget, hogy sajnáltassa magát. En meg nem voltam társasági és nehéz bebizonyítanom, hogy hazudott. Fáj és úgy érzem tönkretette a jóhírem mindenhol, most már hivatalos iratokban is. Sosem tudok neki megbocsátani és félek ismerkedni is,mert félek nem hisznek nekem ha kiderülnek ezek. Ez egy anonim oldal, szóval őszinte vagyok és tényleg az van, hogy hamisan vádoltak. Nem mentem bele a perbe, mert nem akarok ket evet vesztegetni erre az emberre es nehez vele szemben kiallnom,de nagyon behéz uj eletet kezdenem.

2021. szept. 14. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha leírnád, hogy mivel vádol, könnyebb lenne válaszolni.
2021. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szokásos pszichés vádak, gyereknevelesre alkalmatlansag stb.
2021. szept. 14. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig erre nincs mas, mint polgari pert inditani, ahol neki kell bizonyitania a dolgokat. A vegen lesz birosagi papirod, hogy nem ugy van, ahogy allitotta. Az ismerosoknek is mondhatod ezt, hirtelen lehullana az igazmondo juhasz alarca.
2021. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok ebbe belemenni, hiszen mar most latszik hogy ebbol evekig tartó haboru lennw. Igy is tobb mint 9 evet vartam, hogy megszabadulhassak tole, de kicsik voltak a gyerekek meg, evekig turtem, szenvedtem es eleg volt.
2021. szept. 14. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: Bármit is hiszel, ez nem szokásos.

Az sem világos, hogy elvesztetre a pert, és a gyereked veled maradt, vagy inkább önként lemondtál róla, hogy ne kelljen pereskedni?

Teljesen zavaros és érthetetlen az egész írás.

Mondjuk ebből kiindulva még az is lehet, hogy igaza van, és nem alaptalanul vádol.

Ugyanis a bírót a vádaskodás nem érdekli. Neki bizonyíték kell. Szakpszichológus/pszichiáter, szakvélemény, környezettanulmány, gyerekpszichológus, stb. Ez nem bemondásra megy. De ha felétek igen, akkor vádold be te is, aztán kvittek vagytok.

2021. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szokásos pszichés vádak"


Bíróságon ez napi dolog. Sokan úgy tesznek keresztbe a másiknak, ahogy csak tudnak.

Neki semmit nem kell bizonyítanod. Ha a bíróság úgy ítéli meg, akkor majd kér hivatalos orvosi vizsgálatot. Aztán majd ha neked ítélik a gyereket, az exed égni fog az ismerősök előtt, mert nyilvánvaló, hogy alaptalanul vádaskodott.

Legjobb, ha nem foglalkozol vele. SOkszor a cél csupán a másik bosszantása, idegelése.

2021. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mitol zavaros? Irtam, hogy hamisan vadoltak, de peren kivul megegyeztunk. Erre jossz te es mar azzal kezded, hogy lehet nem alaptalanul vadol. Latod?legalabb ratapintottal a lenyegre. Egyszer valakit megvadolnak, sosem mossa le magarol. Akarki megtudja, mindig el fog gondolkodni rajta pont mint te. Csak az emberen mulik, ki hogy all hozza es a legtobb ember a biztosra megy, egy elhangzott vadat vesz alapul, mintsem alapbol bizalmat szavazzon masnak. Volt is egy filmben:elég a vád felvetése és ezzel már minden célt el lehet erni.
2021. szept. 14. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Azt írtam, hogy teljesen zavaros, amit írsz. Miben egyeztetek meg peren kívül? Ugyanis a gyerekehelyezésben biztos nem, arra a bíróság adja áldását, még közös megegyezés esetén is.

Egyik nap beperel, hogy alkalmatlan vagy a gyereknevelésre, másnap meg mondta a bírónak, hogy á, hagyjuk, nem fontos?

2021. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!