Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez miért van?Vajon érez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van?Vajon érez még?

Figyelt kérdés
Válunk a feleségemmel!Egyik pillanatban durva hozzám sem szól mikor a gyerekhez megyek,pár nap múlva meg teljesen kedves,mosolyog szemezünk,óvatos érintések stb.. Én még érzek iránta..És én már semmit nem értek!Miért van ez??

2022. febr. 25. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert veled élt sok évet, az emlékek szépülnek. Ezt nehéz elengedni. Ettől még a váló ok nem változik, bármi is legyen az.
2022. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha félrekurtál neked annyi
2022. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szórakozik
2022. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért váltok?
2022. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a high-low folyamat.

Hangulatingadozás egyszer nagyon lent van, egyszer nagyon fent. Nincs egy közepesen mérsékelt vagy semleges hangulata, amit hosszútávon tartani tud. Ez egy szakítás után is létező folyamat, elvonási tünetek. Ha ezen túl van az ember, utána jobban lesz, a nehezén túl lesz az elengedésnek.

2022. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
5-össel értek egyet. Különösen akkor, ha a feleség a 40-es évei végét tapossa.
2022. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Biztos így akar rávenni valamilyen jó megegyezésre a gyerekkel kapcsolatban. Nagyon rafináltak a nők!
2022. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magyarázat tőle ha kérdeznék:Ő a gyerekeim apja sok évet éltünk együtt

A gyerekek örökre összetartanak(Minek válsz el akkor?)

Ennek az egésznek egy szerepe van a markomba tartalak

Úgy táncolsz ahogy én fütyülök!

Nálam vannak a gyerekek ha jól sejtem kiskorúak zsarolhatlak a látogatással azzal hogy mennyi gyerektartást kell fizessél.(Ha netán még nem zajlott le a vagyonmegosztás jó a bájait megmozgatni elötted)

Megnézheted magad ha nem táncolsz úgy ahogy én fütyülök hogy fogom a gyerekeket nevelni

Mikor a végén majd csak át néznek rajtad

A legfontosabb maga melett tart gondol a jövőjére ha valami rosszúl csattan a gyerekere hivatkozva te újból el kell dobjál mindent és játszd el neki a feláldozhatók lovagot!

A gyerekek meg csak azt látják amít ő láttatni akar velük.A legfontosabb: a fejében PÉNZ PÉNZ HASZON meg tudod egy kis lelki játék tud hogy kit vesztették el.

Ha kapcsolatod lessz azt az időt egy másik földrészen tervezd mert különben értelme sincs belekezdened!

Ez a viselkedés a farkas börbe bújt bárány.

2022. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs hogy gyerekeket írtam figyelmetlen voltam de a lényegen nem változtat amít gondolok
2022. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!