Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elköltöztem a férjemtől. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöztem a férjemtől. Van 2 kicsi gyerek is. Nehezen viselik a gyerekek a vàltozást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csúnyán viselkedett velem a férjem,azért mentem el. A gyerekek sírnak a dolog miatt. Arra gondoltam hogy egyszer velem lesznek egyszer vele. Morgott kiabált velem a férjem, hirtelen haragú,ezt látta otthon amikor gyerek volt. Tudom, hülye voltam, nem kellett volna hozzá menni, gyerekeket szülni. Ő szeret, én nem,sőt utálom. Nagyon csúnyán viselkedett velem, beszélt velem sokszor. Ígéri hogy többet nem fog így viselkedni de ezt már rengetegszer megígérte és nem tudta sokáig betartani. Meg ráfogja arra hogy hogy fogok így megélni. Pl ha betegek keveset keresek majd. Nem fog így működni semmi. Egy ideje már csókolózni szexelni se akarok vele. Sokkal jobb nélküle, vele nem jó, rossz.
2022. máj. 7. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeknek konkretum kell. Mikor melyik nap hánytil meddig van lathatás. Es azt megszokják majd. Mindig konkretumokban kell beszelni veluk
2022. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt: ez a pasi nem szeret téged.

Másrészt: az eleje ilyen sajnos, a gyerekeknek ezt nagyon nehéz feldolgozni. Az idő és megszokás segít, valamint a rendszer, ahogy előttem is írták. Kapaszkodó lehet nekik, ha pl. kedden-szerdán apa megy értük suliba, van mit várni.

2022. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek vagytok,beszéljétek meg a gyerekláthatást.
2022. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyi családsegítőben kell lennie gyerekpszichológusnak, vagy a nevelési tanácsadókban, érdemes lenne elvinni őket oda.
2022. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2es miből gondolod hogy nem szeret? Én is csodálkozom rajta hogy ha szeret miért ilyen..
2022. máj. 7. 11:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hagy békén a dologgal. Meg hogy milyen vagyok, milyen rossz a gyerekeknek. Nem kopik le rólam, nem hagy békén.
2022. máj. 7. 13:23
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
A #2 jól mondja, nem szeret. Akit szeretsz, azzal nem így bánsz. És ajánlom, hogy add be a válast, és a bíróságon megegyeztek. A gyerekeknek meg családsegítő, pszichológus. Sosem értettem, miért tartja magát lelki nyomorban egy csomó nő. A gyerekeknek, és neked sem jó, ha szar kapcsolatban vagy.
2022. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sokkal jobban érzem így magamat, nélküle. Nyugodt. De állandóan azt mondja hogy menjek vissza, szeret, nem fog csúnyán viselkedni, jó lesz, nem kell dolgoznom se stb
2022. máj. 7. 14:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha nem szeretne akkor nem mondaná hogy menjek vissza
2022. máj. 7. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:
De a gyerekeidet simán ott hagytad neki....
2022. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!