Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Létezhet, hogy a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy a szerető miatt váltak el, x idő elteltével az ex és a szerető megismerték egymást és normális kapcsolat alakult ki köztük?

Figyelt kérdés
Elvárható például az exfeleségtől, hogy ilyen szituban minimum semlegesen álljon a szeretőhöz, vagy életszerűbb, hogy mindig fújni fog rá?
2022. máj. 29. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Életszerűbb, hogy mindig utálni fogja. Ettől még viselkedhet vele civilizáltan, lehet vele udvarias, meg mosolyogva kínálja kávéval, de a lelke mélyén mindig viaskodni fog, hogy ne tegyen-e bele mégis egy kis ciánt.
2022. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én az exfeleseg vagyok, nálunk a szeretoben van gyűlölet, nekem semleges érzéseim vannak, sőt, talán még sajnálom is, mert a volt férjem folyton nekem szidja és sír, hogy fogadjám vissza. Miközben már eljegyzés is volt.
2022. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki privátban kérdezett: szerintem irreleváns, hogy ki vagyok én. Nem aszerint vagyok kíváncsi a válaszokra, hogy ki teszi fel a kérdést.
2022. máj. 29. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha elmúltak az érzések a csaló felé max akkor lehet semlegesen kezelni az ilyet. Addig biztosan ő lesz a fájó pont ami meg fog látszani. De egyébként is szerintem nem kell elvárni hogy bármilyen kapcsolat is fennmaradjon a kettő között
2022. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: A közös gyerekek miatt van kapcsolattartás
2022. máj. 29. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A szeretőben sem lesz sosem semleges érzés. Én azt látom a környezetemben, hogy az új nő is mindig fúj az exre, zavarja a létezése, főleg, ha van közös gyerek, aki örökre összeköti a férfivel. Én is már rég újra férjhez mentem, boldogan éltünk, az exem új nője meg még mindig velünk volt elfoglalva, meg hogy a gyerek miért így, miért úgy, meg nekünk van saját házunk, stb. Egyébként nálunk is egy idő után az exem nekem kezdett el panaszkodni a veszekedéseikről, végül ott is hagyta a nőt, mert már a gyerek és a láthatások miatt is folyton balhézott, pedig messze laktak tőlünk, tehát nem volt gyakori.
2022. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem a szeretore kell fujni hanem a ferjre aki megcsalta ot, csak ezt felejtik el sokan.
2022. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki intelligens az normálisan viselkedik.Szerintem az fúj rá ,aki még érzelmeket táplál az exe iránt.
2022. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
7 es sose a volt férje fognak fújni!Elhiszik ha nem jött volna a gonosz nő ,ok boldogak lennének🤣Közben.......Mindegy ,ha őket az boldogítja meg nyugtatja,meg kell adni ennyi örömet nekik.
2022. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!