Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik kicsi gyerekkel váltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kicsi gyerekkel váltak el, később, hogyan alakult az életetek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nehéz volt, anyámékkal éltem 2 évet.

Megcsinalam ami a munkámhoz kell (tanfolyam), jó munkát találtam vagyis inkább jó helyen anyagi szempontból.

Megvan mindenünk, már külön élünk.

Volt egy 2 éves kapcsolatom, ő kiment külföldre. Jelenlegi párommal 1 éve vagyunk együtt és jól működünk 3an.

N 30

2022. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Hosszú évekig éltünk ketten. Kb 2 év után kezdett el hiányozni egy társ. Elkezdtem kimozdulni, de nem igazán ismerkedtem meg senkivel. Aztán felregisztráltam netes társkeresőre. Volt rengeteg chat, jó pár első-utolsó randis "pofavizit", majd sikertelen kapcsolat is.

Végül a válásom után 6 évvel ismerkedtem meg a ma már férjemmel, netről.

2022. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!