Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » ? Nem bejegyzett élettársi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

? Nem bejegyzett élettársi kapcsolat esetén,a másik félnek 7 éve nincs bejelentett munkahelye (feketén dolgozik) lakást vettem egyedülállóként csok-ot is vettem fel egyedülállókén nyilván öt nem tudtam belevonni a hitele, mert nincs

Figyelt kérdés
Igazolható jövedelme, medtudja ezt támadni hogy nem is vagyok úgymond egyedülálló? Megromlott kapcsolatunk 1 gyermekünk is van nem akar elválni arra hivatkozik hogy fizessek több milliót...plusz visz több ingóságot is nekem folyamatosan van bejelentett munkahelyem egy lakcímen sem éltünk soha.
2022. aug. 14. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudná, ha nős, és nem is éltetek soha együtt? Vagy házasok vagytok egymással?

A lakás kinek a nevén van?

2022. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt írd már le értelmesen is, mert egy szót se érteni. Persze, hogy nem akar elválni, ha nem is vagytok házasok. Úgy nehéz lenne. Ha egy lakcímen se éltetek soha, akkor hogy lennétek élettársak? Valóban egyedülálló vagy. De gondolom, úgy érted, papíron nem egy a lakcímetek, de amúgy együtt éltek. Ebből a katyvaszból elég nehéz kihámozni, mit akarsz.
2022. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A válást úgy értem, hogy elhagyni a házat ami az én nevem van, mert van benne neki is pénze, de ezt nem tudja igazolni mert nincs bejelentve.

Élettársi kapcsolatra hivatkozik, mert bejelentés nélkül is kell hogy legyen megosztás,és vinni akár mindent ráadásul még pénzt is akar mellé.

2022. aug. 14. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem szabad csak úgy a vakvilágba szülni, hanem rendezett háttérbe, házasságba.
2022. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van neki is pénze benne, akkor add oda neki.

Vagyonmegosztás szerzés arányában van. A feketemunka és háztartási munka is számít.

2022. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt ki a férfi és ki a nő?
2022. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy ki kicsoda a történetben. Amennyiben egy háztartásban éltek, és az egyik fél otthon volt a gyerekkel, akkor onnantól már szoktak vagyonmegosztást ítélni. Ha a lakcím nem egyező, akkor tanúkkal bizonyítható, hogy egy háztartásban éltek-e.
2022. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, vakvilágba szülni.. Hát sajnos itt a másik fél nem tudta megteremteni ami egy családba kell a biztos háttért lakás stb. Ezért minden hitelt én vettem fel egyedül az én családom támogat anyagilag neki elég komoly alkohol problémái vannak, fizikailag nem bánt de szellemileg igen megaláz stb. Ő bár listán van ezért nincs bejelentett munkahelye, fizetni nem tudok a gyerekemet is fel kell nevelem a házat is fizetnem kell.
2022. aug. 14. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
6. Nem mindegy? Pont hogy így a jó nem lehet tudni, mert akkor nem ez alapján alakítasz ki álláspontot.
2022. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, a 7-es válaszomban leírtam, miért nem mindegy. Mivel van gyerek, és általában a nő van otthon vele, ezért élettársi kapcsolatban is szokott lenni vagyonmegosztás, nem szerzés arányában, mivel a gyereket gondozó nő így hátranyba kerülne. Nos, mint kiderült, a kérdező a nő, így ez a helyzet irreleváns.
2022. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!