Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a gyerektartásról így gondolkodik?

Figyelt kérdés
40ezer ftot ad egy hónapra a 12 éves gyerekre. Szerinte ez minden költséget fedez. Igaz, havi 8000 a gyógyszer, amit rendszeresen szed. Nem száll be a cipőbe, ruhába, az orvos által felírt talpbetétbe, az iskolakezdésbe, semmibe. Feltüzeli a gyereket, mi az, ami neki kell, majd közli vele, hogy anyád megveszi, én biztos nem. És mindig én vagyok a szemét, mert nemet mondok. Nekem nem futja 15-20 ezres melegítőre, meg márkás cuccokra.
2022. szept. 3. 11:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%

Amig torveny vagy itelet van arrol hogy mennyit kell fizetnie tehetetlen vagy.


Esetleg kérj gyt emelést megvaltozott koktseghelyzetre vagy az apai hivatalos bevételekre hivatkozva. Szép szóval semmire nem fogsz menni.

2022. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Ettől féltem én is. Hányszor volt, hogy gyere, majd megyünk cipőt venni. Ki is nézik, majd aznap hirtelen nem ér rá.
2022. szept. 3. 12:02
 3/48 anonim ***** válasza:
95%
Fene se pitizne konyorogne minden honapban egy egy számlával. Jogi utra kell terelni es problem solved.
2022. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem kérsz emelést?
2022. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
97%

És még azt mondják a nő húzza le a pasit a gyerektartással..

faxom

2022. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
21%

Csak azt tudnám hogy az ilyenek mint te minek vállalnak gyereket? Miért akarjátok kényszeresen a nyomort újratermelni?

Ennyire jó látni gyerekeket szenvedni?

2022. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
#6 neked most mi a problémád?
2022. szept. 3. 14:46
 8/48 anonim ***** válasza:
86%
6 megokdatlan az hogy amig egy nő elver javi 100 at a gyerekre vagy tobbet (rezsi kaja ebed iskola ruha orvos), ez mellett nem is zudnak hétvégi vagy ejszakai melot is betáblázni, addig az apukák meg fizetnek huszonezreket meg ilyen poton összegeket mikozben ketten vállalták azt a gyereket, de az egyik roskad bele.
2022. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
57%

*megoldatlan

* havi

* nem is tudnak

2022. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
22%
7. Minek kell idiótáknak szülni?
2022. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!