Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt feleségem saját vállalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségem saját vállalkozást indított,mégis ugyanúgy kéri a gyerektartást. Normális ez?

Figyelt kérdés
Éttermet nyitott, mégis képes lefölözni a fizetésem, hogy lehet ilyen pénzéhes?? Nem lehet valahol kérvényezni, hogy ne kelljen fizetnem mert ő már jobb anyagi helyzetben van mint én?

2022. aug. 3. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
96%
Ha együtt élnétek, akkor sem költenél egy fillért sem a gyerekeidre?
2022. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
96%
A gyerektartást a gyerekednek fizeted, nem az asszonynak.
2022. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem az anyagi helyzettől függ. Azért fizeted a gyerektartást mert ideálisan ketten tartjátok el és látjátok el a gyerekeket. Ehelyett vedd úgy hogy ő elvégez minden háimunkát, hurcolja suliba stb és te még jól is jarsz, hogy csak a költségekbe kell kicsit befizetned.

A gyerektartást pedig a gyerek kapja nem az anyja.

2022. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
8%
Persze a gyerektartásta gyerek kapja. Na ne nevetess 😂😂😂😂
2022. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
99%
Abszolút normális. Olyan helyzetben tekintenék csak el tőle, ha jó maradt a kapcsolat, és tudom, hogy a másik önhibáján kívül nyomorog, nehezen él meg, pl. súlyos betegség vagy baleset miatt x ideig nem tud dolgozni.
2022. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Az ő bevételéhez képest semmi amit én fizetek, de én alig tudom kigazdálkosni havonta. Miért nem elégszik meg egy jelképes összeggel? Persze mikor a férfi dolgozik, a nő meg otthon van akkor nem baj, hogy egyik szülő jóval több pénzt fordít a gyerekre.
2022. aug. 3. 09:27
 7/80 anonim ***** válasza:
81%
Én az utolsó petákig lehúznám rólad. Ha megtudtad csinálni akkor etesd is a gyereket teljesen mindegy én mennyit keresek. Legalább kevesebb jut k.rvazasra 😂
2022. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%
Ez független az anyagi helyzettől. Ha az anya 1 millát keres, te meg alkalmi munkázol, akkor is kell fizetni. Együtt csináltátok, együtt is kell eltartani, mégha elváltok is. Ez talán ilyen szélsőséges eyetben valóban igazságtalannak tűnik, de ha együtt lennétek is költenél rá ennyit. Talán az anya kérheti hogy nem kéri, amire ha joban maradtatok akar esély is van.
2022. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Normális. Ha milliomos lenne és te minimálbéres, a gyerektartást akkor is fizetni kell.
2022. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy kéri a pénzéhes k@rva, kevesebb se elég neki. Pedig kb.1-2 nap alatt bemegy ugyanennyi neki az étteremből.
2022. aug. 3. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!