Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha szeretne, keresne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretne, keresne?

Figyelt kérdés
Négy hónapja költözött el tőlem a feleségem, azóta egyáltalán nem beszéltünk, pedig abban maradtunk, hogy a válást, vagyonmegosztást is megbeszéljük, és békésen váltunk el. De azóta egyáltalán nem keresett, úgy, hogy sok drága ruháját, cipőjét stb nálam hagyta, olyanokat, amiket szeret. Én ezeket összeszedtem néhány zsákba és elraktam egy kis sarokba, ha majd jönne érte. Nekem egyre jobban hiányzik, de minden haverom azt mondja, ha szeretne, és hiányoznék neki, akkor ennyi idő után már keresett volna. Én meg erre azt mondom, hogy én sem keresem, pedig hiányzik, mert félek a reakciójától. És azt is gondolom, hogy ha végleg le akarná zárni, akkor meg keresne a ruhái és a válás miatt. Ezért nem értem, hogy egyáltalán nem keres. Szerintetek mi lehet az oka ennek? Ő 35 nő, én 37 férfi, szóval nem huszonévesek vagyunk.
2022. nov. 23. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány évet voltatok együtt?

Van gyerek?

2022. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, mert lehet, hogy ő is tart az egésztől, viszont az is lehet, hogy nem érdeklik a ruhák sem, mindent maga mögött hagyott.

Az furcsa, hogy nem halad a válás mondjuk.

Szerintem kérdezz rá, hogy tisztában láss.

2022. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ki kezdeményezte a szakítást? Hat és nem keres, akkor egyértelmű, hogy lezárta és valószínűleg úgy gondolja, nem éri meg konfrontálódni veled a ruhák/cipők miatt.
2022. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is vedd fel a kapcsolatot vele. Az egyik opció, hogy valóban tovább lépett, de akkor legalább tisztán fogsz látni. A másik, hogy érzelmileg kezeli a helyzetet, ez a legjobb, perdze így kérdés, hogy hol. A harmadik, hogy talomban hagyott, hogy kiéli magát, lefekszik férfiakkal, benne van, hogy összejön mással... addig meg nálad maradnak dolgok, majd alakul. Szóval, ha zavar, tuti ráírnék valamivel, hogy eszembe jutott.
2022. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan válás, ami indokolt (nem vagyok váláspárti), de ez nagyon indokoltnak tűnik. Mikor egy rossz kapcsolat véget ér az ember megkönnyebbül, lehet érez egy kis hiányt, de sokkal jobbá válik az élete. Valszeg itt ez van.
2022. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is megkeresném, ha másért nem is, a cuccait akkor vigye el. A papírt te is benyújthatod.
2022. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te keresd, mindenképp Te ha még békülnél.
2022. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az előzők írták. LEhet, hogy ő is félelemből, dacból nem keres, nem írtad, hoy mi volt az elköltözés oka. Lehet, hogy sérelmei vannak, amikre nem kapott feloldozást.
2022. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!