Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy alakult a valas , vagyonm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult a valas , vagyonmegosztás? Nálatok, ismerősömtok körében?

Figyelt kérdés
2023. jan. 10. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Egy undorító sztrorit láttam amít ha nem a saját szememmel látok hallok el sem hiszem.

Egy drága feleség válni akar.(Évekig szeretőt tart)

Szerintem és az érintett fél szerint éveken keresztül készült rá hogy válni akar.Tehát rávette exét hogy vagyonmegosztás nélkül váljanak el.

Ő igazságosan elossza a vagyont minden ingóság az őve beleértve autó szóval minden cserében a házat az exének igéri (Mind két félnek fele fele tulajdona volt.Miután mindennel elsöpör ráveszi hogy a házat irassák át a gyerekük nevére.Majdanán azt nem teszi hozzá így minden az övé lehet.Ugyanis a gyereket totálisan maga mellé állítja.

Pillanatok leforgása alatt a pasi kinullázodott Ügyes mi?Tanítani kéne.

2023. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
1-es, bocs, de ha egy pasi ennyire hülye, akkor meg is érdemli. Ehhez nagyon ostobának kell lenni, a pasi fogyatékos volt, vagy mi?
2023. jan. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
2. Persze ha egy férfit vernek át akkor ő a hülye, megérdemli, úgy járt. Ha egy nőt vernek át, akkor jaj szegény áldozat, a gonosz férfi kisemmizte, stb.
2023. jan. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Nem hülye.Csak hiszékeny.Azt hitte hogy ha azt teszi amít az exe elvár akkor a gyereke szemébe nem lessz egy senki és vele is tisztelettel bánik majd.Mert hát itt a főszabály amít anya mond szent és sérthetetlen!Sőt mi több még ez sem lett volna elég élete végéig el szeretett volna szedni mindent az ex férjétől.Mindent elkövetni hogy semmire sem jusson.Kiszolgáltatott maradjon neki.
2023. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerősi körömben nagyrészt mindenki normálisan vált, normálisan megbeszélve, elosztva mindent. Amúgy van egy ismerősöm akinél a vagyoni per 6 évig húzódott, előtte a gyermek elhelyezés 2, 5 évet,( apuka nyerte).
2023. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az egész házasságomban rengeteget veszekedtünk az exemmel a pénzen. De igazából rájöttem, hogy 80 százalékban neki volt igaza. Most már sokkal támogatóbb vagyok vele. A második feleségemmel már nem lépek ugyanabba a folyóba, örülök, hogy jutott nekem és szerethetem. Mivel heteró vagyok a párom sosem fog úgy gondoljodni a pénzről, mint én. Ez a meggyőződésem...
2023. jan. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1es : másodszor miert tudta ravenni az exet hogy a hazat a gyerek nevére irja?

Ha megbeszelek vmit akkor ha torik ha szakad az ugy marad.

Ezt kellett volna ö is tegye.

Ragaszkodjon a megegyezésükhöz.


De egyébként szívből sajnálom, a sajat ferjedben , csaladodban sokszor nem bizhatsz.


Nálunk is igy volt.

Nem váltunk el de csalodtam .

Anyosek házát vettük meg, kozbe terhes voltam.

Azt mondták meglesznek a pappirok az átírás, de húzták nyuztak.

Megszületett a kisbabam es semmi időm sem volt, ekkor költöztünk is át.

Ugy volt hogy közösen vettük, közös néven lesz.

De kisbabával semmire se volt időm, kiszolgáltatott helyzetben voltam, éjjel-nappal foglalt sírós gyerekkel.


Utólag tudtam meg , amikor már lezárult azügy, hogy úgy döntöttek örökségként irtak rá a házat mert igy olcsóbb.


Szóval az én pénzem időm uszott, elvileg nem kell sajnálnom mert ha ugysem akarok valni akkor ez engem nem érint.


Sajnos tenyleg nem bizhatsz vagy nem lehetsz jóhiszemű senki felé sem.

2023. jan. 16. 09:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Így nyilván nem, mert ezt így nem lehet " örökségként irtak rá a házat mert igy olcsóbb."


Az persze simán lehet, hogy a férjed örökölte volna, így ráíratták már életükben a házat. Szerintem nálatok ajándékozással megkapta a férjed.

Amúgy ha a férjed megörökli, akkor sem lesz semmi közöd hozzá.

Igen, csak úgy lehetett volna a Tiéd , ha sima adásvételivel ketten veszitek meg a házat, bizonyíthatóan a Te pénzedből is.



Mondjuk a szülők szerintem nem fogják a menyükre íratni a házad, ha csak nincsenek pénzszűkében, mert ha ők meghalnak, akkor az egészet a gyerekük úgy is az egészet örökölni, amihez a házastársának soha nem lesz köze (ha csak házasság alatt nem lesz értek növelés).

2023. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7nek válasz 1es vagyok!Nagyon könnyű dolga volt.

Mindig azt tudott tenni a volt férjével amít akart.

Valahogy a volt férj ebbe már beletörödött.Ez már előre el volt tervezve csak lassan adagolta.A végén az volt az igazi indok ha valaha még egyszer nősül ne vigyen el a vagyonból egy fillért sem a leendőbelie.Ennyi.Szavahihetőség na erre itt most nem irok inkább jelzöt.Egy végtelenúl számító ember aki erösen manipulálni tudta a volt férjét és talán az egész környezetét. Gyerek háta mögé bújt mindig.Így mindent elért.Végezetül azt akarta elérni hogy az életbe ne tudjon tovább lépni örökre kiszolgáltatott maradjon neki a volt férj.(A tulajdon)Úgy gondolta elébe megy annak hogy valaha új társa lehessen maga melett akarta tartani mint egy jó szolgát."Mert hogy tartozik neki egy életen át hisz gyereket szült neki"Számomra ez igen undorító!

2023. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!