Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne? Tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
37 éves férfi, két gyerekkel. Tudom, hogy a feleségem már többször megcsalt, a kapcsolatban mindennek úgy kell lennie, ahogy akarja, különben fenyeget, hogy kidob, és már szex is alig van, heti 1-2. Viszont nagyon szép nő, nem találnék még egy ilyet, sosem voltam sikeres a nőknél. Mivel sok hitelünk van meg csokot is felvettük, ezért ha elválok legfeljebb egy pici szobát tudnék kivenni, mert annyi maradna. És oda a gyerekeimet se nagyon tudnám vinni. A házat régen hiszékenyen az ő nevére írattuk, ezért az teljesen az övé. Ő ezt tudja, és ezzel tart sakkban, mert kellek neki valamiért. Tudom, hogy ha ebben maradok, abban tönkremegyek, és a talpamra kellene állnom, de ha elválok, azzal negyven évesen a nulláról kellene elkezdenem mindent. Tíz éve vagyunk együtt, és én még szeretném remélni hogy rendbehozható és újra szeretni fog.
2023. márc. 10. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Heti 1-2 szex az alig kategoria?? Mas osszetenne a kezet.
2023. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

37 éves vagy, semmiről nem maradtál le. Ha szép feleséged van, akkor miért ne lehetne újra számodra szép nővel párkapcsolatod? Mondjuk ha elhiszed ezt magadról tuti nem, mert a kisugárzás és magabiztosság fontos.

A ház hiába van az ő nevén. Minden házasság alatt szerzett vagyon feles.

Ha szex van ki kezdeményez? Csak mert mondod, hogy ő félrelép...

Ezt tudja, hogy neked erről tudomásod van?

A gyerekeknek pedig az a jó, ha mindenkinek jó. Egy romlott kapcsolatban sajnos nekik sem jó. Jobb két szülő külön, de nyugodtan, mint egymás mellett életuntan és feszülten.


38/F

2023. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én elvalnek, de te nem fogsz, mert félsz, hogy olyan szép nőre nem akadsz, vagy egyáltalán senkire, félsz, hogy pnci nélkül maradsz.

Nyugodtan maradj vele, hagyj nevelkedjenek a gyerekeid fel egy toxikus légtérben továbbra is.

Mi az, hogy egyszobasba nem mehetnek hozzád a gyerekeid? Kifogás, de nem valami erős.

Akinek elege van és a csemetéit nézi, hogy bizony jobb lenne nekik nyugisabb körülmények között felnőni az már elvalt volna. Te csak magadat nézed, akkor szenvedjetek továbbra is. 🤷‍♀️

2023. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Ki tenné össze a kezét állandó, fix partner (házasság) mellet a heti 1 szexért? Az havi 4. Ez van akinek elég? Azt ne mondja senki, hogy 7 nap alatt nincs minimum fél óra amikor van erre idő,mert az kifogás. Ahol jó a szex és mindkét fél élvezi, azoknak nem heti 1x van rá igényük.
2023. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mathus ***** válasza:
75%

"nem találnék még egy ilyet" vs. "feleségem már többször megcsalt" vs. "kellek neki valamiért".

ezt nehezen rakom össze, hacsaknem a zsák a foltját esete forog fent. nem félsz, hogy elkapsz vmit a nőtől?

2023. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mathus ***** válasza:
90%
#4: házasság =/= ingyenpunci.
2023. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Legyél férfi, és ne picsogj!


Én 39vagyok, 3 éve váltam el 36évesen, igaz csak 1 gyerekkel…

Házat, kocsit asszonynak hátrahagytam, én pedig felköltöztem Bp-re, ott kerestem a szakmámban munkát (szobafestő), kapásból 200al többet kerestem havonta, mint vidéken, egy 1.5szobás lakást béreltem, gyerektartás, rezsi, kaja után még kb 80.000rem maradt élni.


Tinder, badoo stb, dugig van 30-45közti nagyonszép elvált anyukákkal, akik közül mindig tudtam felszedni farkalni valót, pedig én sem vagyok egy Antonio Banderas…


Meguntam, hogy kevés pénzből vegetálok, gyerekem már van, igazából többet én már nem akarok, utódom már mindenképen van, hátralévő életemet élvezni akarom, pálmafákat akarok, tengerpartot, meg bikinis csajokat…

Ezért elsőkörben most kijöttem az osztrákokhoz szobafestősködni, már fél éve, most gyerektartás, albérlet, rezsi, kaja, gyereknek a saját számlájára utalt havi 50.000ft zsebpénz mindezek után még marad 900euro minden hónapban a zsebemben…

Egyelőre csak nyaralni tudok majd pálmafás helyen, de a célom most az, hogy angolul valamennyire tudok, németül épp a nagyon alapokat tanulgatom, de az angolt fel akarom húzni valami normálisabb szintre meg sporolni némi pénzt, és 100% biztos vagyok benne, hogy grand canarián, bahamákon, vagy tökömtudja akárhol a trópusokon is biztos kell egy szobafestő…


Szóval én azt mondom hagyj hátra mindent, a gyerekeket ha szereted, lásd el, de vedd a nyakadba te is a nagyvilágot és légy férfi.

2023. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Felpontoztalak, mert tetszik, hogy teszel magadért,nem csak sajnáltatod magad, de engedj meg egy gondolatot.Sok elvált férfi szeretne személyes kapcsolatban maradni a gyerekével, ami sem Ausztiábol, sem a Bahamákról nem megoldható, és nem csak a gyerektartással szeretnék letudni az apai feladataikat.
2023. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
7. Az ilyen nem apa hanem nemzo. Az allatvilagnak jo de egy embernek ne ilyen apja legyen.
2023. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
2hetente otthon vagyok egy hétvégét, amit végig a gyerekkel zöltök, nyáron a teljes nyáriszünetet velem tölti ausztriában, felfedezzük az alpokat, 2év múlva végez a középsulival, fősulit egyelőre nem tervez utána pedig jön ki hozzám ausztriába.., szerintem annyira nincs neki szar sora… most pedig 17 évesen havi 50.000zsebpénzel sem kell szetintem annyira lesajnálni… de szívetek joga:) mi jól érezzük magunkat így. És honnan veszed, hogy a bahamákra nem jön utánam?
2023. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!