Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne? Tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
37 éves férfi, két gyerekkel. Tudom, hogy a feleségem már többször megcsalt, a kapcsolatban mindennek úgy kell lennie, ahogy akarja, különben fenyeget, hogy kidob, és már szex is alig van, heti 1-2. Viszont nagyon szép nő, nem találnék még egy ilyet, sosem voltam sikeres a nőknél. Mivel sok hitelünk van meg csokot is felvettük, ezért ha elválok legfeljebb egy pici szobát tudnék kivenni, mert annyi maradna. És oda a gyerekeimet se nagyon tudnám vinni. A házat régen hiszékenyen az ő nevére írattuk, ezért az teljesen az övé. Ő ezt tudja, és ezzel tart sakkban, mert kellek neki valamiért. Tudom, hogy ha ebben maradok, abban tönkremegyek, és a talpamra kellene állnom, de ha elválok, azzal negyven évesen a nulláról kellene elkezdenem mindent. Tíz éve vagyunk együtt, és én még szeretném remélni hogy rendbehozható és újra szeretni fog.
2023. márc. 10. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 Mindez az első hozzászólásodból nem derült ki,véleményt csak arról tudunk alkotni, amit megosztasz velünk.
2023. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszomban ott volt, hogyha szereti a gyereket, lássa el.
2023. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!