Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nők, akiknek a volt férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek a volt férje rövid idővel a válás után újra nősült. Mit éreztétek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 11. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém évekkel később nősült. Részvétet a nő felé.
2023. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Ő dolga. Van aki tovább tud lépni.
2023. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%
" Ha az úgy érzed sz@ar az életed, gondolj bele, milyen sz@r annak aki együtt él az exeddel és azt hiszi milyen különlegeset talált...."
2023. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve úgy volt, hogy különválunk, de volt bennem egy olyan érzés, hogy ő az enyém, és megpukkannék, ha mással látnám. Aztán még pár év és rájöttem, hogy rosszul döntöttem (csak azt vettem figyelembe, hogy akkor milyen volt, arra nem gondoltam, hogy még rosszabbodni fog, miután megbocsátottam neki az elviselhetetlen stílusáért) és ma már csak részvétet éreznék a nő iránt, akivel látnám.
2023. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!