Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás 3 kisgyerekkel. Van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás 3 kisgyerekkel. Van aki túlvan rajta? Milyen volt a folyamat, és milyen az új élet?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Férfiként nagyon jó
2023. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, mire vagy kíváncsi?


Az anyám 3 kisgyerekkel vált el 25 éve (mert képes volt egy alkoholistának szülni, aki már az első gyerek után is alkesz volt, de csak kellett nég kettő).


A váláskor ugye felezni kellett a vagyont, a felépített házban mi maradtunk, de mivel a felét ki kellett fizetni, így hitelt vett fel erre. Apám nem keresett minket többet, gyerektartást is csak hébe-hóba fizetett.


Nagyon rossz életünk volt, anyagilag teljesen lecsúsztunk, ha nem lettek volna a nagyszüleim, kb. éhen váltunk volna vagy megyünk intézetbe. Ők közel laktak, félig ők neveltek, mert anyám 3 műszakos munkát kapott csak, így ugyebár valakinek vigyázni kellett ránk, na meg ő biztosan nem tudta volna finanszírozni az étkezésünket egyedül. Ruhànk, cipőnk szinte nem volt, csak amit kaptunk másoktól vagy ünnepre. A fűtés télen mininálon ment, hányszor keltem úg, hogy a lélegzetem is látszott...


Én nagyon gyűlöltem, borzasztónak éltem meg ezt a szegénységet, hogy se normális étel, lakhatás, se ruha, nemhogy bármi luxus, pl. zsebpénz. Mindehhez jött, hogy anyám is így élte meg, gyűlölte az életét, többször megkaptuk, hogy miattunk nem jut neki semmi, és megbánta a házasságot, a gyerekvállalást is.


Én nem hiszem, hogy ma könnyebb ez a dolog, esetleg annyiból, hogy ma tanultabban vállalnak az emberek gyereket, és esetleg találsz 4-8-ig munkát. De ha fizetni kell a lakhatásra, albérletet vagy hitelt, ha nincs nagyszülői segítség, akkor talán még nehezebb is, pláne anyagilag.

2023. márc. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
CSOK meg ilyesmi van?
2023. márc. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Mindegy, apu úgy is küldi majd a csekket a következő 20 évben, te meg biztos maradhatsz a közös ingatlanban is. Jó dolgod lesz, bár nyilván akkor jobb lett volna, ha megülsz a fenekeden és nem robbantod szét ezt a baromi stabilra kialakított házasságodat.
2023. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4. Milyen jó, hogy pár mondatból már azt is leszűrted, hogy ki robbantotta szét az egészet.🙄

Nyilván minden nő álma egyedül maradni 3 gyerekkel, jókedvében gondolt egYet azt vàlik…

Unokatesóm járt így szintén 3 kisfiúval, a pasinak több szeretője is volt. A nő maradt az éppen csak felhúzott házban, szerencsére az apának volt annyi gerince és segített a befejezésben, hogy ott lakhassanak. Unokatesóm anyukája folyamatosan besegít, másképp dolgozni se tudna a nő, de még így is nehéz mindent megoldani. Csont és bőr szegény, azt mondanom sem kell, hogy azóta nem talált magának tàrsat, mondjuk sok ideje sincs keresni viszont 3 gyereket elfogadni még nehezebb.

Úgyhogy tessék a luxus élet a gyerektartásiból🤢

2023. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

MINDIG a nő robbant, tessék megnézni a statisztikákat!!


Mindig ez van, vergődés, hazudozás, mellébeszélés.


egy elvált férfi

2023. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

#6

8 milliárd emberről beszélünk, nincs olyan, hogy “mindig a nő.. " esetleg legtöbbször a nő.

De ez is rólatok árul el mindent.

Kevésbé lenne a férfiak többsége életképtelen, agresszív, himsoviniszta, akkor nem robbantanának annyit a nők :D

2023. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem olyat kellett volna választani, kedves hetes. A férfiak többsége nagyonis életképes, csak nem bírja azt az állatias feminista képet, amit rá akar erőltetni a "modern" nő.


Nyilván nem mindig, de mi az, hogy rosszul választok, majd én válok és a férfi a hibás....

2023. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
6: és ? Menjen ha akar, van másik nő. Nem értem miért gond ez
2023. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
6 és szerinted miért robbant mindig a nő? Mert annyira jó a férfival lenni? Ha több gyerekkel is az egyedüllétet választja valaki, az mindent elmond ezekről a “szent” férfiakról. Gyanítom mèg egy gyereked sincs, azért irogatsz ilyeneket.
2023. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!