Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

33 vagy, a feleségem el akar válni. 13 éve vagyunk együtt, 5 éve házasságban. Egyszerűen belepusztulok ha belegondolok, hogy az életem amit éltem, azt mind vele csináltam, vele éltem meg, együtt építettünk fel mindent és nem tudom egy hétköznapi beszélgetésbe úgy bekapcsolódni, hogy ne egy olyan sztori jönne fel, hogy ott mi is jártunk, mi is láttuk azt a filmet, stb.

Egy hónapja élünk külön és ő viszont remekül van, majd kicsattan, mindenki azt mondja, hogy rég látták ilyen boldognak, aminek örülök persze, de pokoli érzés, hogy ő ennyire gyorsan túl tudott ezen lépni.

Én meg picit belehalok minden nap és nem látom a kiutat.



2023. ápr. 1. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Átmentem ezen pár éve, akkor elég borzalmas volt, nehezen tudtam megtalálni merre tovább az életben. Nekem is kb ennyi idő volt, mint nektek.

Még fiatal vagy, igazából abszolút újra tudsz építeni mindent, még akkor is, ha most egy évig csak próbálsz magadhoz térni.


Az emlékek is rendeződni fognak. Viszont ha nem szeretett és értékelt téged kellőképpen, akkor más valakivel ez most sikerülhet. Volt pár éve egy ilyen megtapasztalásom, sokkal jobban éreztem magam az illetővel, és akkor jöttem rá, hogy a volt páromat sosem érdekeltem igazán. Nem megérteni akart, hanem irányítani, és az akaratát rám eröltetni.


Sokáig nem tudtam elképzelni egyedül sem, ma már ez sem gond. Inkább egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol a másiknak ennyit jelentenék, mint nálad, hogy az ex most kicsattan a boldogságtól.


Fogy az időd. Túl sokat ne keseregj olyan miatt, aki örül hogy vége. Csak a saját időd megy el a semmire, közben léphetnél.

Lesz értelme újrakezdeni, most még ezt nem látod.

2023. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Sokan...szinte mindenki átesik ilyenen. 1 hónap még semmi. Majd jobb lesz.
2023. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Együttérzek. Én 48 vagyok és 25 év után a férjem döntött úgy, hogy még egyszer szerelmes szeretne lenni. Azt hiszem majdnem mindig az van,hogy az egyik fél még szeretne még mentené a dolgot, a másik meg már nem akarja. Persze jobban meg is visel minket ezért. Fiatal vagy. Még lehet új párod, új családod is, ha szerencséd van. Igazat írtak az előttem hozzászólók. Idővel jobb lesz,meglátod. És sírj nyugodtan, ha tudsz,nekem az is segített.
2023. ápr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ffi vagyok, volt ilyenben részem. Akkor úgy éreztem, vége a világnak. Hogy soha nem kell már más. Aztán idővel lett más. És ez lett életem nagy Ő-je. Az a régi már csak egy halvány, érzelemmentes emlékkép, Tudom h nehéz most neked, de itt tényleg csak az idő múlása enyhít. Eljön sz idő, amikor már nem mindennap jár ö a fejedben, és az is, amikor mar nem gondolsz rá . Kitartást kívánok.
2023. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem két éve hagyot el a volt feleségem 28 évi házaság után.

Hogy miért azt a mai napig sem tudom talált magának egy 10 ével idösebb 60 éves pasit.

Nekem is nagyon nehéz két év elteltével is,én maradtam a házban amit közösen épitetünk fel és felneveltünk 3 gyereket ö lemondot mindenröl a tavalyi válásunkor.

A gyerekek a lelkitámaszom amiért hálás is vagyok.

Tudom nehéz most de talán még újra tudod kezdeni az életed még fiatal vagy.

Még lehetnek boldog éveid én már nem akarok új életet kezdeni közel a hatvanhoz.

2023. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: Ha vigasztal, a nagypapám 72 évesen házasodott újra! :) Sajnos azóta már elment, de boldog évei voltak még utána. Ne írd le magad!
2023. ápr. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!