Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak itt elvált anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt elvált anyukák kisgyerekkel? Akik maguk kezdeményezték a válást? Mi volt az a pont, amikor a válás mellett döntöttél?Jobb lett utána?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Bejelentkezve maradt a zsenije a közös laptopon és megcsodàlhattam a kolleginának írt prózáit 😅 Addig sem volt egy férjek gyöngye, de ez volt a pont, amikor cuccolhatott vissza az anyjához.

Sokkal jobb lett utána. Rájöttem, hogy a babával egyedül is boldogulok (addig sem volt valami nagy segítség), cserébe nem cseszegetnek, nem csinál senki koszt (mondjuk a gyereken kívül), nincs feszkó, kiegyensúlyozott, nyugodt kis életünk lett.

2023. ápr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Amikor hozzám koltiutette az anyját. Akkor szakadt el a cérna.

Igaz nem voltunk házasok, de sztm nem is az a lényeg.

Jobb lett minden, az egész életem.

2023. ápr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Megcsalás után még visszafogadtam volna, ha otthagyja a nőjét és járunk párterápiára, de azt mondta, előbb fogadjam vissza :D Ebben aztán nem tudtunk megegyezni. Gondolom, nem akart két szék között a pad alá esni. Azóta is meg van sértődve.
2023. ápr. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Külföldön éltünk, kivitték misszióba(külföldi), de 4 évre, és azt mondta költözzek addig az anyjáékhoz(külföldön)

Eleinte úgy volt, csak szülni jövök haza, aztán újszülöttel se akartam visszamenni, gondoltam megvárom míg nagyobb lesz, aztán itthon egyedül kellett mindent megoldanom egy babával, videocseten állandóan könyörgött hogy várnak a szülei, tesói(de nekem meg itthon vannak a rokonaim), aztán a balhé, hogy szerinte elraboltam a gyerekét, de nekem meg 4 év alatt kellett a nullárol felállni itthon gyerekkel, felépítettem mindent ami biztonságos(lakás, karrier)teljesen egyedül, 4 év múlva jött személyesen(akkor látta először nem fotókon a gyerekét), hogy már tényleg menjek vissza, legyen kistesója is, hát mondom egyedül hagytál a kicsivel a legnagyobb szükségben, én nem tudok bízni.aztán jött a bosszú hogy akkor a gyt-t sem fizeti, és nem hajtja be a külföldi állam rajta, magyar jog szerint meg millios tartozásai vannak már.azt hiszi, ha jönne lecsuknák a határon egyből.

Azóta is utál és az egész családját de kinti barátokat is ellenem fordította, akik így szintén utálnak. És hozzájuk kellett volna kimennem gyerekkel. Olyanhoz aki a gyt-t se fizeti olyan alapon hogy majd rákényszerüljek visszamenni a nélkülözéstől. Később meg olyan alapon, hogy elraboltam a gyerekét akkor ne is álmodjak gyt-ről.

Ilyen ember. De én menjek vissza?

Kapcsolattartás nincs. Igy lehet rendőrségi eljárást kell már indítanom mert így a külföldi csp-t is megvonják, ha nincs meg a tartózkodási helye. Azaz "háború" van köztünk. És időközben megint misszióban van.

2023. ápr. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Már mikor terhes lettem, gyanúsan rejtegette a telefonját. Előtte is voltak jelek, de azok felett elsiklottam valamièrt. Aztán megszületett a baba, ő meg hetente kèthetente Budapesten töltötte a hètvègèit, mondván segít a szüleinek. Egyik èjszaka megszólalt az èbresztője valamièrt hajnali 2 körül, nem kelt fel rá èn nyomtam ki, de vèletlen elnyomtam a telefont. Ès megcsörgettem valakit. Másnap azt a veszekedèst, hogy èn turkálok a telefonjában. Mivel az előfizu az èn nevemen volt, ezèrt lekèrtem egy rèszletes hívásrèszletezőt. Rendszeresen beszèlt telefonon nőkkel, plusz hivatásosokkal is amikor Pesten volt az anyjáèknál. Aztán persze jött a mellèduma, de már nem hatott meg. Összeszedtem a cuccait ès mehetett vissza anyuèkhoz, kapott tőlem egy kis utravaló pènzt, mondván hogy èn kisemmiztem. Pedig nálam lakott, nem fizetett rezsit, a fizetèse èhenhalni is kevès lett volna nemhogy megèlni. A gyerekkel kb mèg olyan 5x találkozott. Ennek már lassan 10 ève.

Èn azóta boldog kapcsolatban èlek, nemsokára születik a közös baba. Ő a mai napig nem talált senkit maga mellè.

2023. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgött egy gyerekért - én még vártam volna pár évet, de végül belementem. Esküdözött, hogy nála jobb apa a mesében sem lesz.

A terhesség, szülés, gyermekágyi időszak teljes horror volt komplikációkkal, koraszülött intenzívvel, műtétekkel, ami csak jöhetett. A nulladik perctől sz.rt az egészre, éjjel-nappal egyedül szívtam felépülés és a koraszülött baba mellett. Eleinte kértem, veszekedtem, aztán feladtam, csak arra volt energiám, hogy valahogy magunkat életben tartsam. Szinte semmire nem emlékszem az első évből, annyira zombi üzemmódban toltam végig. A gyerek egy éves kora körül aztán besobta, hogy most, hogy ezt letudtuk, intézzek neki egy másodikat izibe', nem volt ez olyan nehéz. Na nálam ott pattant el a cérna.

2023. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*bedobta
2023. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

4-es

Nekem ez inkább úgy tűnik, hogy te hagytad el a férjed, nem ő téged! Nem kellett "egyedül csinálni mindent", hanem te döntöttél úgy, hogy a párod rokonaiból nem kérsz. Még szép, hogy leírtad magad náluk azok után, hogy lefalcoltál.

2023. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
A oárom rokonai nem az én rokonaim. 2 centtel sem segítettek semmiben. Hülye lettem volna odaköltözni. És simán ellenem is hangolta őket a férjem, ugy ugrálnak ahogy ő füytül. Megbizhatatlanok. Egy babának meg nem erre van szüksége hanem biztos lakhelyre, pénzre.
2023. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!