Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan jelentetted be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelentetted be, hogy válni szeretnél, mit reagált rá a másik fél?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 13:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem váltam, de annyi, hogy:


"El akarok válni, bármit mondasz megteszem!"


vagy nem is mondom, elkoltozok és majd megkapja a papírokat.

2023. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Tipródtam rajta hogyan is mondjam el, de rájöttem, hogy ezt sehogy nem tudom szépen mondani, vagy úgy, hogy ne okozzak fájdalmat. Egyszerűen csak így ahogy van kimondtam: El szeretnék válni

Nyilván utána volt egy csomó kérdés, beszélgetés, sírás, próbálkozás..stbstb. Persze, hogy nem esett neki jól. Nekem sem esett jól, de nem akartam már úgy élni tovább.

2023. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az utolsóhoz.


Kibukott belőlem, leültettem, és igyekeztem a lehető legnormálisabb módon közölni.


Sokat őrlődtem, mert közös gyermek is van már, de rengeteg olyan alkalom volt, mikor vállalhatatlan viselkedést produkált, és egyszerűen meguntam. Nem fogadta jól, a tavalyi egy brutál nehéz év volt mindhármunk számára...

2023. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig agyaltam rajta, mert gyerekünk is volt, de végül egy hétvégén leültünk ketten beszélgetni, és elmondtam, hogy válni szeretnék, mert egyikünk sem boldog már ebben a házasságban. Az exfeleségem meglepődött, pedig kb. 3 éve próbálkoztam mindennel, hogy jobb legyen, de őt "váratlanul érte". Iszonyú balhé lett belőle, csúnya válás, konkétan nem is beszélünk hónapok óta, de még így is azt mondom, hogy jó döntés volt.
2023. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit off lesz, de ha evek ota nem jo a hazassag, es csak az egyik fel probalna javitani, a masik fel beleszarik, megis hogy erheti oket varatlanul, meg meglepeteskent? Vagy a kenyelmesebbik fel azt gondolja, ez igy eletuk vegeig mukodni fog es maradjon minden ugy, ahogy van? De hogy gondolhatja igy, amikor a hazastarsa jelzi/kommunikalja fele a dolgokat?
2023. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont így gondolják. Hogy például viselkedhetnek akárhogy, a másik úgysem lép.


Az én exférjem meglepődött, nem gondolta, hogy végigcsinálom, szerintem azt hitte, blöffölök.


Pedig még a szüleim is említették neki párszor, hogy nagyon boldogtalannak tűnök, próbáljunk meg beszélni a problémákról.


Hát nem sikerült 🤷‍♀️

2023. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
5: hát ez az, az utolsó 3 év alatt többször leültem vele beszélni, hogy ez így nem fog menni, próbáljuk megjavítani a dolgokat, amíg lehet, mert semmilyen téren nem működött már együtt velem, mintha lakótársak lettünk volna... és amikor benyögtem a válást, akkor meg nem értette... mintha eddig kínaiul mondtam volna, hogy nem jó ami van :D
2023. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

5: nálunk is ez volt. Ezerszer jeleztem, hogy nem érzem jól magam, ígérgetett, én tettem egy csomót a kapcsolatba, majd amikor közöltem, hogy vége, akkor tudod mit mondott? Hogy neki ez hirtelen jött, pedig ő pont most akart elkezdeni változtatni és dolgozni a kapcsolaton!

Pedig előtte már konkrétan megmondtam, hogy ez az utolsó esély, nem lesz több!

2023. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8: igen, az én exem is ezt mondta, hogy szerinte most kezdett el változtatni, erre én ezt semmibe veszem és lelépek, nem adok esélyt... végülis a korábbi 100 esély az smafu :D Alapvető kommunikációs problémák ezek. Tanultam belőle :)
2023. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Magam részéről úgy, hogy egy idő után belefásultam az egészbe. Éltük az életünket, szép lassan és észrevétlenül már gyakorlatilag külön.Közös dolgaink szép lassan "elfogytak". Maradt apa és anya. Megszűnt a férfi és a nő. Biztosan van egy pont, ahonnan még vissza lehet hozni, de mi /én ezt nem vettem észre. Ő meg úgy értékelte, hogy minden rendben van.

Kívülről rendben is volt, nem volt megcsalás, italozás,hazudozás,anyagi probléma, meg semmi extra dolog. Csak elég volt. Boldogtalan voltam, enervált és motiválatlan és nem akartam így leélni az életem. 37 éves voltam akkor a 18 éves kapcsolatban. És igen, a kényelmesebbik fél azt gondolta maradjon minden így életünk végégig. #2es voltam

2023. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!