Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tárgyaláson hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tárgyaláson hogyan lehet felkészülni arra ha mindenféle módon lejárat a másik fél?

Figyelt kérdés

A válás oka az hogy többször fizikailag bántott, emellett lelkileg évek ota, zsarolt hogy elhagy, hogy megpofoz, a gyerekekkel és velem egyáltalán nem foglalkozott ( 1 és 3 évesek) éjszakánként jött haza rendszeresen, anyagilag is próbált korlátozni, az időmet beosztani, folyamatosan irányítani stb... magas beosztású, sok pénze van, simán hazudozik. Jelenleg azt állítja hogy én bántottam őt és a gyerekeket is, és hogy a gyerekeket felelemben tartottam, őt pedig nagyon szeretik, és hogy minden hazugság amit én állítok. Mindenkit ellenem buzdít, a gyámúgyet, óvónőket, gyerekorvost, a közös ismerősimet, szomszédunkat, es a saját barátaimat éscsaládomat is. Folyamatosan hazudozik masoknak és nekem is hogy miket követtem el ellene (idegbeteg állat vagyok) ha szólok neki hogy ne hívosgasson naponta 20x ismeretlen számrol akkor en vagyok az elmebeteg es paranoiás, es ezt is mindenkinek elmondja. Kepzelhetitek hogy a tárgyaláson mi lesz...

Az ilyen emberekkel hogyan lehet elbánni ha kézzel fogható bizonyítékom nincs (pl látlelet) a gyerekek neveléséből egyáltalán nem vette ki a részet, ez pl.bizonyítható.


2023. aug. 17. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenkezőjéről van bizonyíték? Ha kamu, akkor gondolom nincs. Egy tárgyaláson nem az számít, ki hazudik nagyobbat.
2023. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nincs bizonyítéka. Viszont sok dologról nekem sincs, ami bizonyítható hogy én 99%ban en csináltam mindent ami a gyerekekkel kapcsolatos.
2023. aug. 17. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Fasisztázd le, mesélj róla olyanokat, hogy szimpatizált a Magyar Gárdával, szereti Csurka régi beszédeit, a dédapja náci katona volt, egyszer lecigányozott egy cigányt stb.


Az nagyobbat üt, az a joker a jogi vitákban. Védhetetlen csapás.

2023. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Válópernél ezek senkit nem érdekelnek, elválasztanak mindenképpen. Vagyonmegosztásnál sem érdekel senkit a családi dráma, csak a száraz anyagi tények. Gyermekelhelyezésnél merülhetnek fel ilyen kérdések, de ha eddig szart a gyerekekre, akkor max azért kardoskodik értük, hogy téged kikészítsen, igazából esze ágában sincs nevelni őket.
2023. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, ő közös felügyeletet akar, minél több láthatást, holott eddig rájuk sem nézett nagyjából...
2023. aug. 17. 15:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A birosag bizonyitekok alapjan dont, nem bemondasra. A valasra nincs hatassal, a vagyonmegosztasra szinten nincs. Egyedul a gyerekek elhelyzesenel johetne szoba, ha 3 ev felettiek lennenek, de akkor is bizonyitania kene az allitasait. Szard le.
2023. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

"emellett lelkileg évek ota, zsarolt hogy elhagy, hogy megpofoz"


"1 és 3 évesek"


Tehát a gyerekek születése előtt is zsarolt, terrorizált, pofozott?

2023. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki a férfi és ki a nő a történetben?
2023. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8.


Mert a megítélésed ettől függ? Nem a tettek alapján ítéled meg a szereplőket, hanem a nemük alapján? Ez szexizmus.

2023. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem az én megítélésem függ ettől, hanem sajnos a bíróé.
2023. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!