Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem szeretnék 1fedel alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék 1fedel alatt lenni ha beadom a válópert mert nagyon rossz lenne mindkettőnknek, Baj lenne ha a ferjemnek nem mutatom meg a válási papírt csak 2-3hónap múlva amikor el tudok költözni w kislanyommal /megvan az albérlet?

Figyelt kérdés
A tárgyalásig úgyis lenne 3honap
2023. szept. 6. 23:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Megkapja postán úgyis?
2023. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész addig barátokhoz, szülőkhöz?
2023. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bántalmazó a kapcsolat akkor úgy korrekt ha tudja mit akarsz.
2023. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3 neha bantott, korabban , lokdosott, kiabált a gyerek előtt, stb de agresszív tud lenni ha hisztizik.


2 mert több 100kmre laknak.

Barátok annyira nincsenek


1# a postát én szoktam megnézni

2023. szept. 6. 23:42
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
100 km nincs olyan távol, nyugodtan lehet annyit utazni. Ne légy rá lusta, mert ha véletlenül megtalálja a papírt, vagy ilyesmi kapni fogsz megint.
2023. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5 de lehet munkahely miatt nem tud 100 km-re se költözni pl...
2023. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy terveztem, hogy előbb én veszem át a postai küldeményt, viszont pont olyan szerencsétlenül jött ki a dolog, hogy aznap nem tudtam megnézni, így ő vette kézhez. Ne tudd meg, mi követte ezt, és én ugyanígy emiatt próbáltam volna titkolni, mert agresszív és bántalmazó típus. A papírok beadása előtt már 9 hónapja nem voltunk együtt, csak egy fedél alatt éltünk (mivel ő nem volt hajlandó a lakásomból elmenni, én pedig féltem tőle. Rengeteg szidalmat kaptam, nálunk is van gyerek, és végül én léptem le, mert nem bírtuk azt a tarthatatlan helyzetet elviselni. Inkább menj szülőkhöz, minthogy az legyen a vége, hogy bánt benneteket. A lakás kinek a tulajdona?
2023. szept. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Válás esetén - ha egy fedél alatt laknak a felek - a bíróság kifejezetten úgy kézbesít, hogy "saját kézbe" tehát csak a férjed veheti át a keresetlevelet. Ennek megvan a maga indoka értelemszerűen. Szóval én ebben nem bíznék és inkább költözés után rendezném a papírokat.
2023. szept. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Elobb a lakhatasodat old meg, utana a valast.
2023. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

8as, ez igaz, erre nem gondoltam.

De a feleség is általában átveheti a férje néven lévő küldeményt.

A postán ki szokták adni, eddig igy volt.

Vagy már nem lehetséges?


A többieknek # :

Szülők, tesók messze laknak, a kicsi bölcsibe jár, tanulok +dolgozom részmunkaidőben, a vizsga után 2-3hónap mulva tudok elhelyezkedni az új végzettsegemmel es lesz sokkal jobb fizetésem.


Ezt előzném meg azzal hogy addig vele lakok, van felretett pénzem, es amikor új munkahelyem van elköltözök es akkor odaadom a váló papírokat.


Ezért tettem fel a kérdést.

De ha nemnagyon lehetséges így akkor újratervezés lesz vagy még várok türelmesen pár hónapot. De legszívesebben lépnék

2023. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!