Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagynátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat, ha azt mondja a gyerekednek, hogy nem szereted őt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 11. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mondja a szemembe, ne másoknak.
2023. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy a gyereket nem szereted.
2023. szept. 11. 14:37
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát fura lenne. Miért mondana ilyet?
2023. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Lehet rossz a gyerek azert mondta neki.
2023. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem. A konkrét helyzet, hogy készülődtem és folyton az utamba állt a gyerekkel a karjában, mert a gyereknek létfontosságú, hogy nézzen engem. Én meg megmondtam, hogy nem nem az, egyébként is, ha a fürdőszobaajtót elállják, akkor én meg egyáltalán nem fogok elkészülni. Erre elvonult a gyerekkel és közben odadünnyögte neki, hogy menjünk innen, anya nem szeret.
2023. szept. 11. 14:43
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Ti dedóban éltek??
2023. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Jaj csak poenkodott nem kell ügyet csinálni ebből. Maximum szólnék neki, hogy ilyet viccből se mondjon a gyereknek.
2023. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Óvodás színvonal.
2023. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Hátazigen:D


Nyilvánvalóan nem túl jó gondolat ilyet mondani a gyerkenek.

De azt fejtegetni sem az, hogy neki nem létfontosságú, hogy nézzen téged. Nem tudjuk hány éves a gyerek, de amúgy van az a kor ahol igenis létfontosságú:D De ettől eltekintve is, mi lenne, ha nem játszmáznál a gyerekkel, hanem nevelnéd?:D "Ferike, menj kérlek arrébb, anya szeretne itt áthaladni. Állj mondjuk oda a fotelhez, onnan látsz is meg nem is vagy útban"

Ennyi.


Az meg, hogy az az első reakciód erre a mondatra, hogy elhagyod a párodat azt jelzi, hogy a párkapcsolatok kezeléséhez még annyira sem értesz, mint ag yerekneveléshez...


Kva szomorú...

2023. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
Ezert maradt anya nelkul a pasid..menekulj!
2023. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!