Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerek hány éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek hány éves koráig érdemes várni a válással, ha félresiklott a házasságotok a gyerekek születése után?

Figyelt kérdés
Ha van egyáltalán ilyen kor, de magam körül úgy látom, hogy a gyerekek 8-12 éves korában elválnak a legtöbben, vagy látványosan elhidegülnek.
2023. szept. 11. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes várni. Ha mindenképp válni akarsz, válj el minél hamarabb.
2023. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Még babakorban a legjobb amig nem sokat érzékel belőle. Könnyen alkalmazkodnak és ninca sírás.
2023. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Aztán vannak olyan korszakok amikor sokkolja, és aztán a tiniszorkak is amikor saját megukat keresik sokkolóan hatna a válás akkor.
2023. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor váltam el, amikor már nem bírtam tovább. 2 éves se volt a gyerek.
2023. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy percet nem érdemes várni. Ezzel csak hitegetik magukat az emberek.
2023. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se várj, jobb minél előbb túllenni ezen ha válni akarsz
2023. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek jobban megsínyli a hidegháborús körülményeket, akár ambivalens kötődés is lehet a vége.

Szóval minél hamarabb érdemes elválni, akkor sínyli meg a legkevésbé.

2023. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél hamarabb, ahogy érzed hogy menthetetlen a dolog. Nálunk a kicsi épp 1 éves, még kisbaba volt, semmit nem érzett a dolgokból. A nagyobb 3 éves, ő is csak minimálisan. Hamarabb alkalmazkodtak az új helyzethez, és gyakorlatilag nincsenek is emlékeik a válásról. A nagynak lehet hogy lesz mert évekig tartott a bosszúhadjárat ellenem. De szerintem minél fiatalabbak annál rugalmasabbak a gyerekek.
2023. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legtöbben elkinlodnak a gyerekek felnőtt korukig az.

Mikor már önnellato.Jó vagy rossz ez Nem tudom.Ahogy hallom otthon csend mindenki éli életét mint egy nyitott házasságban.Ha otthon nincs balhé talán jó is ez így.Jó magam kisgyerek voltam mikor a szüleim váltak.

2023. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!