Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen volt újra egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt újra egyedül válás után?

Figyelt kérdés

Váló vagy elhagyott fél voltál?

Milyen volt újra egyedül az élet, újra egyedül élni?

Ha váló fél voltál, nem bántad meg?

Mennyi idő alatt szedted össze magad, és hoztad újra egyenesbe az életed?


2023. szept. 13. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En hagytam el, mert mar ereztem hogy ha en nem teszem meg akkor o fogja es ezt nem hagyta az onbecsulesem. Rossz volt eloszor egyedul, neha megbantam a kozos gyerek miatt, de mar rajottem hogy a leheto legjobb dontest hoztam. 8 honapja van vege, 2 honapja van uj parom. Jovore kesz a sajat hazam, ugy erzem akkor mondhatom mar hogy ujra egyenesbe jottem, de lelkileg mar minden oke
2023. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam be a keresetet, és nem bántam meg, habár nálunk már érintett volt egy közös gyerek is.


Tavaly év végén váltunk el hivatalosan, azóta anyagi szempontból nézve küszködés, viszont sokkal-sokkal nyugalmasabb az élet. Most épp azon vagyok, hogy kicsit egyenesbe jöjjünk.

2023. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdeményeztem a szakítás...valahogy megkönnyebbültem. Az életem amúgy is rendben volt.
2023. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem hagytak el. 1 éves gyerkőc. Azóta már 10 év eltelt. Kb 1 hónap volt mire átálltam az uj életre és élethelyzetre. Szeretői kapcsolataim voltak csak, nem kellett párkapcsolat. 2 év eltelt mire hozott az élet egy nőt az életembe és azóta is együtt vagyunk.

Pár hét után teljesen átláttam, hogy jobb így és sokkal nyugodtabb életem volt. A gyermekemmel a viszony nagyon jó, rengeteget van velem. Az ex viszont a tizenix év alatt sem nyugszik, pedig azóta már ujra 2szer elvált...

2023. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!