Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már rég meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már rég meg kellett volna bocsássam azt hogy ezelőtt 7évvel felpofozott amikor beteg voltam? Viszont sokszor volt kedves is velem. Majdnem 7évembe telt amíg teljesen felépültem és betegen nem tudtam lépni.

Figyelt kérdés

Most újra felépítettem az életem, teljesen jól vagyok.


30 vagyok sportos nő

Az a baj hogy a ferjemnek mar nem tudom azt mondani hogy szerelmem edesem stb. Ezek annyira tavol állnak tőlem, pedig régebb a lehető legszebb szavakat mondtam neki.

Igaz evekkel ezelőtt 2x is megpofozott, a hajam is meghúzta, akkor kiábrándultam belőle, de idővel a jó tetteivel elfelejtette velem ami történt .

A baj az hogy akkor nem tudtam semmiképp sem lépni, pedig minden vágyam az lett volna.

De idővel enyhült a haragom, majd úgy tűnt elfelejtettem.


De most, amikor újra telepítettem az életem, eszembe jut, es nem tudom hogy velem van a baj hogy ennyi idő után nem felejtettem el?

Nem tudok buszke lenni rá, és lehet azért, mert évekkel ezelőtt felpofozott.

Annyira ciki ezt leirnom , de még a hajamat is meghúzta, viszont utánna bocsánatot kért többször is.

Nem tudom hogy minderre hogyan kellene reagáljak őszintén.

Meg kellene bocsássak, és túllépjek ezen vagy..?



2023. szept. 14. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem ezek a valódi bajaid vele, hanem már egyszerűen nem vonzódsz hozzá és nem ad neked semmi előnyt a vele való kapcsolat. Ezért keresed a kapcsolatból a kiutat fejben, amibe bármit belemagyarázol. Ha meghúzta a hajad az a baj, ha nem húzta meg az a baj. Ha elmosogat maga után az a baj, ha nem mosogat az a baj, stb.
2023. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1 te nem vagy normális!

Köszi a szar feltételezéseid

2023. szept. 14. 22:24
 3/12 anonim válasza:
61%

Szerintem érthető, hogy nem tudtad elfelejteni , hiszen a sebet begyógyítani lehet de a helye mindig is ott fog maradni és amíg ő azon dolgozik hogy elfeledtesse , te meg azon hogy elfeledd addig ezzel az erővel mással is boldogok lehetnétek màr rég. Vannak dolgok amik az ösztöneinkbe égnek másokkal szemben ha kiszolgáltatott helyzetben bántanak, fordulhat akármennyire is jóra a viszonyunk …

Szerintem megtettétek mindketten azt ami ahhoz kellett , hogy megbocsássatok egymásnak ,magatoknak ,kinek mi kellett de a boldogságot nem erre az alapra építve találjátok meg, mert mindig emlékeztetni fogjàtok egymást rossz pillanataitokra és hát mondjuk ki, ez eléggé súlyos és szomorú dolog amit írtál,hogy akkor milyen állapotod van mit tett veled,legyen bármi is aminőt odáig vezette.

2023. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Első te nagyon idióta beteg elme vagy. Ha nem tudod miért, akkor kérdezz egy szakembert.
2023. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmúlt a szerelem, kiábrándultál. Ezt a kedvesség nem hozza vissza.

Most félsz kilépni, ami természetes. De ez a szerelmet és fõleg a bizalmat nem hozza vissza.

2023. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
1# te is egy agresszív beteg állat vagy kiderül az írásodból.
2023. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6. Nem vagyok az. Te vagy a világ legrosszabb pszichológusa.
2023. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké most egymásnak estetek, amit megértek, mert az 1es hülyességeket kommentelt..


De inkább ne irt volna mert mar nemis a kérdésre jönnek a válaszok..


Akkor a fenti kérdéssel kapcsolatban vélemény?

2023. szept. 16. 23:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Azóta is ver vagy mi? Neked kéne tudnod, hogy mit akarsz. Együtt éltek vagy szétmentetek? Keveset írsz
2023. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az, akinek mindkét lába el volt törve, mikor az eset történt?
2023. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!