Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy csaljak? Egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy csaljak? Egyetlen ffi az eletembe, minden elképzelhető jót, energiát, beletettem a kapcsolatba, de viszonzast nem kaptam amióta összeházasodtunk. Egyszer elkezdett csúnyan beszélni velem, amire en is ugyanúgy reagáltam,erre pofont kaptam

Figyelt kérdés

Sajnos gyerek is van ebben a kapcsolatban.

Az egyetlen ffi akivel sexeltem eletembe , de most ugy érzem szerelmes kezdek lenni vkibe.


Ha nem csalom meg például, es elválok, de nem jön össze a másik akkor jobb ha maradok ebben a kapcsolatban, mert egyedül egy gyerekkel alberletet ,mindent fizetni csak kínlódás lenne..

De ha megcsalom és összejön a másikkal , akkor konnyebben el tudok válni.


Amúgyis amióta megkaptam a pofonom annyira kiábrándultam belőle, igaz pár hónap már eltelt azóta, de már nem az igazi köztünk.


32 vagyok, mindig hűséges voltam, de most úgy látom nem lehet jól elválni(hogy ne legyen szerződés, belőle, ugyis en leszek a szemét)

Ha válunk úgyis alám fog tenni.


Vagy várjak amíg el tudok költözni es akkor adjam be a válást?

Lesz jobb munkahelyem is, amiből jobban fogok tudni lépni.

DE félek hogy ez a srác nem vár annyit, akkor már mindegy nekem, igyis úgyis szar lesz.

Nyilván nem biztos hogy összejön, de legalább megpróbálom.


Most kellene lépjek, nem akarom elrontani az életem


2023. szept. 21. 10:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*sértődés -szerződés helyett
2023. szept. 21. 10:35
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindig úgy állj hozzá, h egyedül is megtudd oldani. Nem tudhatod, h a másikkal , ha már együtt éltek, akkor az milyen lesz, ha eljuttok odáig. Sokaknak elég egy szeretői kapcsolat és ezért bárit megígérnek amit a lány hallani akar.
2023. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Tehát azt kérdezed, rakd-e a kosaradba a 100Ft-os csokit úgy, hogy csak 90Ft-od van.
2023. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyanennyi idős vagyok, túl egy váláson, és nekem hitelt kellett igényelnem ahhoz, hogy albérletbe tudjunk menni.


Csak azért, hogy anyagilag könnyebb legyen, nem tudtam volna senkivel sem összejönni, pedig jelentkező azóta is lenne.


Elsősorban a kisfiamat kell néznem, neki mi a jó, hiszen egy vadidegennel összeköltözni egyébként is rizikós.


Megértelek, de amíg nem találsz jobb munkát, addig maradj, vagy a másik megoldás, hogy ismerősök segítségét kéred.

2023. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Azt tudod, ugye, hogy ahol egy pofon jön, ott jönni fog a következő is? Erre mondod, hogy jobb ebben a kapcsolatban maradni? Fel kéne készülni rá, hogy hogyan tudod megoldani a gyerekeddel egyedül. A másik pasira, aki meg még csak a fantáziádban van, nem számíts egyelőre.
2023. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Ne arra alapozz, hogy lesz másik fickó. A gyereket egybol egy idegen mellé költöztnéd? Ne már


Magad miatt válj, akkor amikor egyedül is boldogulsz


Kapcsolat függő vagy?

2023. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

A kérdező szerelmes vhogy így értem. És már elkezdődött köztük vmi. Kezdjed el vagy sem? Merülj bele jobban vagy sem?

Ezt akarod kérdezni?

Lehet csokoloztak stb vagy mi volt köztetek?

2023. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg ez a lényeg: "egyedül egy gyerekkel alberletet ,mindent fizetni csak kínlódás lenne.."
2023. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Esküszöm itt majdnem mindenki abszolút negatív?

Igen és köszi szépen 7es!


Mindenki csak lenyomni próbál vhogy, mondjuk megszoktam sajnos. Amikor kitőrni próbálok akkor is folyamatosan vmi negatív eloteletekkel teli valaszok érkeznek.

Pedig mindig tisztességes életet éltem, mindent jól próbáltam tenni, de rájöttem mindeggy is mert szégyellem ezt az egészet! Szégyellem hogy nem vettem észre hogy bántalmazó kapcsolatban voltam. Egyszerűen azt hittem bennem van a hiba, de tipikus mert ti is latom ezt próbáljátok elhinni.


Tehat igen, 7nek igaza van, sajnos megtörtént a csók, sajnálom, és nem tudom lépjek tovább vagy ignoraljam .

Ezért született meg a kérdés.

2023. szept. 21. 13:43
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy egyelőre ne foglalkozzak vele csak a válás után, vagy adjak eselyt
2023. szept. 21. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!