Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek nem engedett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem engedett el még teljesen?

Figyelt kérdés

A feleségemmel fél éve váltunk el, de már másfél éve külön vagyunk. Neki van 8-9 hónapja, tehát elég rég egy új kapcsolata, azóta nem nagyon beszélünk, de én kértem is, hogy ne keressen, mert nagyon megbántott. Ennek ellenére néha, kb 2 havonta rám ír valami semleges indokkal, de olyan is volt már, hogy ellenségesen írt.

Az új pasival látszólag jól megvannak, teszik ki a boldog közös képeket, elég rég együtt vannak, de vannak fura dolgok. A pasi a korábbi képei alapján mindig szemüveges volt, és soha nem volt szakálla, most egy ideje szakállas és kontaktlencsét hord. Pont mint én...

A másik furcsaság, hogy hiába vagyunk másfél éve külön, már rendeztük a vagyont, mégis közös barátainktól tudom, hogy a mai napig az én nevem van kint az övé mellett a házon mindenhol, holott az egy kis papír, amit 1 perc lenne kicserélni, és a házhoz már semmi közöm, kifizette az én részem. Nem is voltunk sokáig házasok, csak 3 évig, és 7 év volt maga a kapcsolat.

Szerintetek ezek alapján még nem engedett el teljesen vagy csak nem foglalkozik ezekkel?


2023. nov. 5. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan még nem rendeztük a lakás sorsát a volt férjemmel (sajnos félek is tőle), így emiatt sem cseréltettem le a papírt a kaputelefonon.


Félelmet érzek iránta, semmi mást, szóval van ilyen is, csak szólok.

2023. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt inkább te akarod bele látni, mert te vagy az, aki nem engedte el, és könnyebb így. Figy, kapcsolata van, lapozott. A valóság, hogy magaddal kéne foglalkozni, és talán neked is menne.
2023. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-essel egyetértek. A nő rég továbblépett. Tapasztalatból mondom, hogy nem kell túlgondolni.
2023. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű túlgondoltam és többet láttam bele, köszönöm a válaszokat.
2023. nov. 5. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Ő túl lépett, Te nem.Többet látsz bele ami.
nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!