Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek jobb szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb szakítani?

Figyelt kérdés

Lassan 3éve vagyok együtt a férjemmel,nagyon szeretem őt csak sok olyan dolgot tesz amit már nembírok :( Kivagyok készülve

Nemdolgozik és sajnos rászokott a drogra... Ilyenkor is este haza jön,nem panaszkodhatod mert nem kötekedik vagy ilyesmi csak én ha már meglátom és észre veszem rajta rosszul vagyok

Egyre nehezebben bírom ezt a helyzetet,és elakarom hagyni

csak olyan nehéz

Mit tanácsoltok,hogy tudnék ennek a kapcsolatnak véget vetni,mert attol félek hogy rosszul döntök és megfogom bánni :(


nov. 25. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Majd elintézi ő hogy neked pokol legyen majd akkor mész.
nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha te nem nézed saját magad, hogy mit tehet veled a drog miatt akkor mit lehetne neked írni, hogy hagyd el? Semmit sajnos.


Talán még rá lehetne szedni rehabra, de azután még mindig lehet relapse és ismét drogozhat. Próbáld meg hátha hajlandó rá.


Ha nem döntsd el, hogy magadat szereted jobban, vagy őt!

nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

mármint 3 éve ismered, de már házasok vagytok? más 10 év után házasodik...


megérdemled, te választottad, sok boldogságot, éljen az ifjú pár, holtomiglan-holtodiglan, jóban rosszban


eközben normális pasiknak nem jut nő

nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

En ilyenkor felteszem magamnak a kerdest, hogy "mit veszithetek"? Helyedbe kepzeltem magam, es a valasz : egy munkanelkuli, drogos csavot, akire egyaltalan nem tudok felnezni. A drog tonkreteszi az embert, es borzaszto nehez rola leszokni, meg a te eletedet is a kesobbiekben tonkreteheti.


Az ilyen ferfinal csak jobbat talalsz. Egyebkent mit tud neked adni ez a munkanelkuli drogos csavo amit egy mas ferfi nem tudna megadni?

nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,és ment a zöld kéz

Igazatok van,tudom

És igen 9hònap után esküdtünk meg,de mar ismertük egymast régòta

Jò is volt minden,csak miòta házat vettünk egy éve és össze jar a régi rossz haverjaival azòta van ez :(

És ő azzal nyugtat mindig hogy nembánt és haza jàr időben és hogy ha kijutunk dolgozni akor már nefogja csinálni mivel egy hét mulva készülünk ki külföldre

nov. 25. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Gondolj arra, most még csak három éved ment el. Minél tovább halogatod, annál távolabb van tőled a nyugalom, a boldogság, meg az igazi is.
nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem bánt és hazajár, ez mint teljesítmény? Kérdező, ez az origó, a nulla, ami mindenkitől elvárható.
nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok és tudom hogy segíteni akartok:(

Keresek munkát messzebb innen és az lesz a legjobb megoldás

Erősnek kell lennem

Köszönöm hogy segíteni pròbáltok

nov. 26. 08:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor fogsz válni csak ha önálló leszel. Torekedj erre mihamarrabb és lépj.

Ne várd meg míg egyszer a nyakadnak ugrik majd elmondja hogy vmi sugta neki es nem tudott ellenállni. Vagy egyéb, vagy csak simán húzod az időd de nem vagy biztonságban az biztos!!!

dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Sikerült külföldre menni dolgozni?
dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!