Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláson gondolkodom. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláson gondolkodom. Hogy döntöttél/döntenél hasonló helyzetben? Lenn kifejtem.

Figyelt kérdés
Van egy kisgyerekünk. Tulajdonképpen semmi nagy problémánk sincsen, mégsem érzem azt, hogy rendben lenne a házasságunk. Mindketten kivesszük a részünk a pénzkeresésből, házimunkából. Próbálunk a házasságon is dolgozni. Szeretjük is egymást, a gyerekünknek a legjobbat szeretnénk. Viszont azt érzem sokszor, hogy a langyos vízben tocsogunk, nem jó együtt, csak a gyerek miatt nem válunk. És mert “nincs probléma”. Nem vagyunk boldogok. Félek, hogyha válnék, akkor megbánnám. De így sem szeretnèm leélni az életem. Leginkább a gyerekem érdekét szeretném nézni, de azért a sajátomat is. Valaki járt hasonló cipőben? Hogyan oldóttak meg a dolgok? Hogyan döntöttetek? Megbántátok a döntést?
dec. 4. 18:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

10" az igazság az hogy erre nem figyelmeztetett senki gyerekvállalás előtt, nem gondoltunk bele sokan, vagy gondoltuk jobb lesz mert a férjünk mennyire akarja a gyereket , jó apa lesz. De ott a kockázat, és a kockázat viselője mindig a nő. Sajnos való világ.

Plusz a ffi stabilitást ad. Mi van ha elveszited a munkahelyed? stbstb kérdés.

Tehát jól gondold át és ha felépited magadnak akkor lépj

dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tértem ki: "Megbántátok a döntést?" Én azért nem bántam meg, mert a férjem egyrészt a szeretetnek semmilyen jelét nem adta a gyerekünk születését követően, másrészt nagyjából semmiben nem segített, viszont folyamatosan büntetett a viselkedésével. Ezért nekem jobb egyedül, mint vele, még akkor is, ha egy sereg dolgot így sokkal nehezebb megoldani. De mint írtam, ha a te körülményeid között éltem volna, nem váltam volna el.


4-es voltam.

dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnék a helyedben azért egy kör párterápiát meg több közös programot. Ha ezek sem segítenek, akkor a válás mellett döntenék. Így elmondhatnám, hogy megpróbáltunk mindent.
dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

Jajj de ismerős ez a történet!


Ugyanezekkel az indokokkal, ugyanezekkel az álmokkal lépett le exem. Fogta a 2gyereket,és ágyőőőő!


Kb. az történt, amit a többiek leírtak. Végkimerülésig meló, nincs se lelki, se anyagi biztonság. Albiből albiba tengődés, most megjött a lovag, egy alkesz személyébe, aki mellette még keféli a fél vármegyét.


Sejtem téged is a média húz, nem a valóság. Anno találtam a közös gép előzményeibe blogokat, cikkeket, amit állítólavos elvált anyukák firkáltak szabadságról,6 shoppingról, nagy szerelemről gondtalan életről.


Háát felvilágosítalak, hazugság. Válás után,minden a te bajod, te gondod. Apu viszi a gyereket 2hetente 2napra,annyi a szabadság. Egyedül logisztikázol, és imádkozol ne legyen beteg a gyerek vagy te, mert éhen haltok a táppénzből. A nagy lovag se fog egyszerűen jönni, hiszen ritka az a lúzer aki más kölykét akarja felnevelni. De úgyse lesz időd ismerkedni, úgyhogy mind1.


Tudom nem ezt akartad olvasni, meg bunkő vagyok és fáj, de ez az igazság sajna.

dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért normáliséknák( ha egy lakóhelyen maradnak) nem egyedül logisztikázik a gyerekes fél.Válás után is viszi suliba, edzésre,mennekmiskolai fellépésre, stb., otthon marad ha a gyerek beteg mindkét fél.
dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!