Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem volt hűtlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem volt hűtlen, mégis tőlem várják, hogy szánjam-bánjam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években elhidegültünk. Felszedett néhány kilót, én ezt jeleztem szépen is, csúnyán is. Nem kívántam szexuálisan, meg is mondtam neki. Ha én megteszem a fáradtságot, hogy figyelek a testemre, tőle sem kéne idegen legyen. Így tehát semmi nem volt köztünk az elmúlt... hosszú ideje. Néha próbálkoztam, de az arcomba mondta, hogy inkább most kimegy, kinyitja a hűtőt és bekap egy banánt, mintsem, hogy az én alfelem és ő bármilyen úton-módon kapcsolódjanak.


Haverom szerint megkaptam a magamét és egy degenerált balf@sz vagyok.


Na de ezután is eltelt idő, a feleségemet pedig nemrég véletlenül láttam meg mással csókolózni. Amikor hazaért, fülig ért a szája, aztán mint mindig, amint meglátott, lekonyult. Hát nem lett jobb a kedve, amikor szembesítettem a megcsalásával és felpofoztam kétszer. Összepakolt és elhúzott a francba ahhoz a gyökérhez. Azóta nem méltóztatott hazajönni. A telefont nem veszi fel, hogy megbeszéljük. Ellenben az apja egyszer hívott, hogy ha még egyszer kezet merek rá emelni, eltöri a karomat. Amikor mondtam, hogy a kedves lánya megcsalt, az a része nem érdekelte túlzottan, lecsapta a telefont.


Azóta nincs semmi.


Ismerőseink rám néznek csúnyán, ő meg mintha egy szent lenne. Nem gondolom, hogy bocsánatkéréssel tartozom, hiszen ő volt a hűtlen fél.


dec. 12. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
A leírás alapján értem az asszonyt. Korábban kellett volna.
dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ugye csak trollkodsz?
dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

"felpofoztam kétszer"

. Idáig olvastam. Teljesen világos a helyzet.


Az asszonynak sok boldogságot kívánok.

dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2: Nem trollkodom. Írhatok mesét, ha gondolod, de ami történt, az így volt, ahogy leírtam.



3: Igen, felpofoztam, mert megcsalt! Nőt soha nem szabad ütni, de ha fordítva történt volna, az rendben lenne, hogy ő felpofoz? Nem akkorát csattant, hogy lerepült a feje.

dec. 12. 19:21
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha megcsal a párod, az nem indok, hogy kezet emelj rá, te tulok.
dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Ezt ugyanaz írta ki aki az impotenses kérdést.
dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

"ha fordítva történt volna, az rendben lenne, hogy ő felpofoz?"

. Nem, ugyanez lenne a véleményem.

dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
15%

7 aha, persze.

De érdekes ez a kettős mérce: ha a pasi lép félre, és kap 2 pofont, a válaszok nagy része arról szólna, hogy örülj, hogy ennyivel megúsztad te tulok. Ez a minimum azok után, hogy megaláztad nőiességében..

Mindezek ellenére én is elítélem a kérdezőt a pofon miatt. Az soha nem jogos. Nincs olyan szitu. Ha pedig megcsalt volna, én tettem volna ki a szűrét hamarabb, mert ezen már nincs nagyon mit megbeszélni. Nem kíván. Megcsal. Ezen mi nem egyértelmű?

dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
#8: szánalmas, hogy hazugsággal vádolsz. Teszek arra, hogy mások mit írnak, de több esetben is leírtam már, hogy nőket sem jogosítja fel semmi a fizikai erőszakra.
dec. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj kerdezo, hogy ertjuk a duhodet, es tok jogos a kiakadasod, de a pofonnal mindent elrontottal. Mit akartok meg megbeszelni? Ugy latom szerelmes lett, nem fog veled maradni. Add be a valast es felejtsetek el egymast, kezdj uj eletet te is.
dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!