Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, pláne ha gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, pláne ha gyerek is van, mit lépsz/mit léphetsz, az exed új párjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl.: ha túl öreg vagy túl fiatal, esetleg színes, vagy láthatóan teljesen más világ, mit a volt párod és te. Vagy ha a új szokásokat vett fel az új párja miatt, amik szerinted negatívan hatnak rá és a gyerekre.


MINDEGY, hogy ki a férfi/nő a történetben!



dec. 17. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmit nem lephetsz ezen okokból.
dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmi közöd hozzá addig míg a közös gyerekkel törődik az ex. Ha nem úgy van akkor bíróságra mész és majd ők felülvizsgálják, hogy igazad van vagy se. Nyilván hogyha neked van akkor vagy csak a te melletted látogathatja a gyermekét vagy egyáltalán nem teheti meg. De nyomós oknak kell lennie.
dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ÁLLJ!


Ha nem megy a szövegértő olvasás, akkor segítek: TE, nem én, ha nem T E, mit lépnél? Ez a kérdés. Én tudom, hogy mit lépnék.

dec. 17. 18:38
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmi közöd hozzá. Én sem csinálnék semmit mert semmi közöm kivel jön össze
dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Tehát amikor viszed a gyereked láthatásra, nem zavarna, ha a volt pasid 16 éves csaja nyitna ajtót? Vagy a volt csajod 120 kilós kancigu pasija?
dec. 17. 18:47
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
5. Semmi közöm hozzá, legalább tudom mennyire gáz volt vele lenni együtt ha ilyenekre lenne utánam igénye
dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Ilyenkor azért örülök, hogy nincs ennyire gáz exem. 😂😂😂

Eddig egyik csajával se volt bajom. Engem csak az érdekel, hogy a gyerekekkel normális legyen. Amíg ez stimmel, nem érdekel, hogy az exem kinek az életét keseríti meg.

dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

5

Hiába zavar, semmit nem tehetsz. Azzal jon össze az ex, akivel akar.

Ha szerinted a gyermek veszélyben van, gyámhatóságnak jelzed. Majd ők eldöntik. Nem a féltékeny, keresztbe tenni akaró ex.

dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

Kérdezem én: mióta van szüksége az exednek a te jóváhagyásodra? Vagy bárkinek a bárkiéra? Amíg a gyerekkel rendesen van bánva és nem veszélyezteti senki, addig egy rossz szavad sem lehet. Az a döglött gumilovat nem érdekli, hogy neked szimpatikus-e az illető, netán féltékenységből pikkelsz bárkire, akivel összejön.

Azért E/2-ben fogalmaztam, mert bár a kérdés nem így szólt, de magammal szemben is pont így gondolnám.


Attól, hogy van egy válás, még nem muszáj ám gyűlölködni és fúrni a másikat...

dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén? Azt se tudom, hogy van-e egyáltalán valakije. A két gyerek már elég nagy, hogy egyedül menjenek apuhoz, szóval nekem nem nyit ajtót, az biztos. Nem szoktam kérdezni, hogy van-e barátnője, a gyerekek sem beszélnek erről.

Mondjuk, ha az apjuk beújít egy kiscsajt, aki fiatalabb, mint a kisebbik közös gyerek, azt biztos elújságolnák, én meg bepisilnék a röhögéstől. De nem jelent rájuk semmilyen veszélyt.

dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!