Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki a hibás? Hibás egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás? Hibás egyáltalán bárki?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok a feleségem is ennyi idős.

9 éve vagyunk együtt ebből 2 év házasság.

A kezdetektől a szüleinél lakunk, nagy ház de közös konyha nappali, fürdő külön WC külön. Van még egy öccse aki itt lakik.

Voltak vitaink az elmúlt időben én pedig már unom az itt lakást.

Ő gyereket akar ide, mert akkor itt tudjuk nevelni, aztán abban bízik, hogy majd kap egy lakást a szüleitől.


Én 1 hónapja bejelentettem, hogy szeretnék külön lakni vele, megprobalni együtt külön. Mondtam neki, hogy akbérletbe fogok menni és szeretném ha jönne.


Ő kijelentette , hogy nem fog albérletbe költözni neki jó itt. Nem kellene semmit fizessen de még így sem.

Ennek okán sajnos azt kell lássam ez nem oke és ezért én eldontottem mindenkep megyek.

Most én vagyok a szemét, mert elakarok költözni és én miattam fogunk elválni..


Neki fontosabb az, hogy itt legyünk mert ez ingyen van. Ketten majdnem 1M forintot keresünk és mondtam neki, hogy semmibe se kerülne neki minden állok én csak jöjjön.


Azt mondta, hogy mivel tudom mi a velemenye erről ezért direkt csináltam, hogy elváljunk...


dec. 17. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapból senki sem lenne hibás, másra vágytok, ennyi...

Viszont ez a beszólogatósdi gáz a párod részéről.

dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És a szülők (az anyósék) mit szólnak arra, hogy ott ingyenélősködtök?
dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ciki, hogy nem akar menni, de "semmibe se kerülne neki minden állok én csak jöjjön" - ezt hogy mondhattad, amikor házasságban minden közös?
dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged telibeszar téged. Neki jó, mert otthon van a szülőkkel, kivan nyalva a segge. Az, hogy neked ez kellemetlen az nem számít. Nem akar semmi felelősséget a nyakába venni.

Ha nem így gondolkodna, akkor nem az lenne az első reakciója, hogy ebből válás lesz.


Marhára nem egyezik a jövőképetek, nem tud leválni és nem is akar.

Már rég ott kellett volna hagynod.

dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul újra megkérted a kezét, és nemet mondott.
dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
31 evesen, egy erett felnott ember mar sajat labon all, a szuleitol fuggetlen. Azt sem ertem, hogy ez korabban nem volt tema nalatok, hogy a jovot hogyan kepzelitek el? Sodrodtok, hogy majd csak lesz valami es adhoc dontesekkel kezelitek a kihivasokat?
dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogyan akar gyereket ha önállóan élni sem akar, meg sem próbálja……

Nem értem mitől fél? Az élettől? Ráadásul nem huszon egy-két éves hogy azt mondhassuk, majd felnő.

dec. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ez eddig nem volt kérdés.

Azok alapján amit leírtál, a feleséged hozzáállása gyerekes.

dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 9 évnyi kapcsolatotok alatt egyszer sem laktatok külön a szülöktől?
dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Papucs vagy? Eléggé harpia felesegnek tunik
dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!