Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet hinni, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet hinni, hogy már tiniként is ribiként kezelnek valakit, de ebben egyáltalán nem hibás?

Figyelt kérdés

Állítása szerint rendszeresen fogdosták, futótűzként terjedt, hogy őt szabad, majd az is terjedt, hogy suliwc-ben és osztálykirándulásokon is csinált ezt-azt több fiúnak is. Olyat meg lehetett vele csinálni fényes nappal, a suliban, hogy benyúltak a bugyijába és úgy rá tudtak fogni neki, hogy érezni lehetett, hogy szőrös.

A csaj azt állítja, hogy semmilyen pletyka nem igaz, sőt, teljes ellentéte igaz, ő szűz volt, soha nem csinált semmit és nem provokált a viselkedésével senkit. Őt bántalmazták, beleállt a metoo-ba és annak keretében bűnösnek mond egy tucat kamasz srácot.

Szerinte ezért, ami történt, kizárólag a komplett társadalom a hibás, át kell nevelni a férfiakat.

Csak én érzem úgy, hogy minimum ferdítés, de inkább komplett hazugság, és óriási red flag? csak mert ilyet én sose láttam, pedig megfordultam több iskolában is, én is voltam fiatal...



2023. febr. 15. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
97%
El.
2023. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
96%
Hogyne lehetne. A gonosz pletyka gyorsan terjed és senkit nem érdekel, hogy igaz-e. Másrészt ott a csordaszellem, mivel a Petya meg a Sanya is csinálta, így Guszti is úgy érzi, hogy hát akkor neki is lehet, nem komoly ez, csak az a hülye p_na nem érti a viccet. Még szórakoztatja is őket, ha sír, sikít, vagy bárhogy ellenkezik. Ez annyira nem egyedi eset.
2023. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
6%
Igen, ahogy a börtönben is mindenki ártatlan, mindenkire csak ráfogták a bűnét, "fasz volt az ügyvédem" stb.
2023. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
99%
Persze. Van ilyen hogy elindul egy gonosz pletyka, aztán továbbszövődik.
2023. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
100%
Millió ilyen eset van, az én iskolámban is volt sok ilyen eset (már általánosban is!), az összes barátom minimum látott, ha nem tapasztalt ilyet a saját sulijában, szóval számomra hihető.
2023. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
16%

Az elején még bekajáltam...aztán jött ez a mondat:

"Szerinte ezért, ami történt, kizárólag a komplett társadalom a hibás, át kell nevelni a férfiakat."

Ami lerántotta a propaganda leplét

2023. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Velem is volt hasonló.
2023. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 A kérdező kommentje:

Van itt egy olyan kommentelő, aki rendszeresen előadja ezt a történetet. :)

Meg az én évfolyamomból is van egy hasonló, aki szintén ribizligizi volt, aztán a metoo mozgalomnál közzétett egy posztot, amit úgy kellett fb-kal leimádkoztatni, mert becsületsértő volt a fiúk részéről.

2023. febr. 15. 15:22
 9/103 anonim ***** válasza:
100%
El, sok nőről terjesztenek minden szart holott szűz,vagy nagyon kevés férfival van dolga.
2023. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
100%

Sok szüzet r.biznek es terjesztik rossz hírét. Én is tapasztaltam.


De az r.bancnak van elhordva akit kihasználtak. Mintha ő lenne a könnyű nő közben csak át tudták verni, kihasználni, mert tini, naív.

Mégis neki lesz rossz híre.


Sok ilyet tapasztaltam én is környezetemben is

2023. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!