Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szeretőm felesége nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Jázmin kérdése:

A szeretőm felesége nem akar válni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy most kapni fogom a savat de nem érdekel.

19 éves lány vagyok és egy 32 éves házas, gyerekes férfi szeretője vagyok. A feleségétől (41) most akar válni, nem miattam én már csak az utolsó csepp voltam a pohárba. A kapcsolatukban több dolog sem stimmelt ezt most ki is fejtem. Az első probléma a szexuális életük. A feleséget tinédzser korában molesztálta a nagyapja emiatt nem akar szexuális életet élni a férjével és irtózik a fizikai érintkezéstől (ölelés, csók stb) a szeretőm viszont elég nagy étvágyú. Most januárban lesz 1 éve!!! hogy utoljára szexeltek. Mindig kifogásokat keres hogy miért ne de szakemberhez nem akar menni. A másik probléma a gyereküknél jelentkezik. A kisfiú (6) szó szerint retteg az anyjától. Ha egyedül kell vele maradnia akkor sír és könyörög hogy ne és ha megkérdezzük miért akkor nem meri elmondani. A nő szinte sose főz normális ételt a szeretőm főz. Konkrétan képes azt mondani a gyereknek ha éhes hogy várd meg apádat. Mint előbb említettem az intimitás neki problémát jelent számára de ez a gyereknél is probléma. Konkrétan utálta szoptatni amit éreztette a gyerekkel és volt hogy csecsemőként ordított vele de talán ami számomra a legszomorúbb az az hogyha a gyereke vele akart aludni akkor szó szerint elbarikádozta magától (plüssökkel, ruhákkal) mert őt "zavarja" a gyerek. A harmadik probléma meg hogy iszonyatosan igénytelen. Haját akkor festi ha már szinte tarkoig lenott, lába/hónalja csupa szőr és nem tud öltözködni. A szeretőm már többször mondta hogy ki akarja dobni de sose vette komolyan mostanáig. A szeretőm zárat cserélt a lakásukon, bedobozolta a cuccait (a gyerek segített neki) és a gyerekkel lejött velünk nagyszülőkhöz (szüleim tudják és támogatnak minket) a feleség viszont nem akar válni. Minden áron meg akarja beszélni (8 nővel!!! Csalta meg a szeretőm) vagy csak a gyerekkel hajlandó elmenni (az anyjához tudna csak menni aki alkoholista, öccse szintén, mindketten bántalmazták a feleséget) a szeretőm meg ezt nem akarja. A gyereke nem egyszer mondta hogy jobban szeret engem mint az anyját még az anyja előtt is. Most december 31-ig kapott haladékot ha nem megy hozzánk költözik a szeretőm a gyerekével és a nő meg vagy fenntartja az albérletet (nem fogja tudni) vagy visszamegy anyjához. Hogy tudnánk elérni hogy ez a "nő" elmenjen? Se önbecsülése, se igénye. Nem ért a szóból és inkább marad csak az alkoholista, bántalmazó közegbe ne kelljen vissza mennie. A válaszokat előre is köszönöm.



dec. 24. 13:56
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
96%

#9: A gólya hozta a gyermeket, hát nem tudtad? 🤣


Kérdező, ugyanolyan bohócnak vagy nézve, mint a neje.

Érdekes eddig nem akart férfi válni nagyon. Holott egy csomó rossz tulajdonság, cselekedet fel van tüntetve.


Tudod mi a helyzet kisbogár? Elmondom neked:


Most van hová mennie a férfinak lakni általad, eddig nem volt és téged ugyanúgy kihasznál, mint a nejét.

Te hozzád szintén hűtlen, mert még mindig vannak szeretői, csak téged választ, mert tökéletes jelölt vagy a mostoha anyuci szerepére és persze van hol laknia.

De ha talál melletted alkalmasabb jelentkezőt a posztra vagy szerelmes lesz úgy repülsz, hogy a lábad nem éri a földet. 🤣

dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Hű de naív vagy. Azért lép most, mert van hová költöznie (hozzád). Értelmes nő nem enged egy nős férfit gyerekestül (de anélkül sem) a lakásába.

Ha ennyire igénytelen miért vette el?

dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

Látom sok választ kaptam ezért tisztázok pár dolgot:


1. Albérletben laknak ami a férfi néven van

2. Egyikük sem áll anyagilak a toppon viszont a nő rosszabbul áll

3. Nem a szeretőmtől tudom ezeket hanem onnan hogy egy házon belül lakunk és egymás mellett van a lakásunk

4. Nincs mellettem szeretője

5. Többet költ rám mint a saját nejére és itt több 10k forintról beszélek

dec. 24. 14:44
 14/51 anonim ***** válasza:
93%

Magyarul eltart... fizeti a fordászt neked, a csilli-villi rucikat, szolit, műkörmöt?


Mondd csak: a feleség tud arról, hogy te létezel?

dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
96%

Ha a nőnek nincs hová mennie nem rakhatja ki főleg válás előtt. Ha nincs bizonyítva, hogy a nő tényleg rossz anya, rossz feleség akkor nem is válnak el, mert inkább rágalmazás helyett a szeretőd kerül problémába veled együtt ha hazudtok, nem tudjátok bebizonyítani. Miért is mentek le a nagyszülőkhöz hogyha nálad is lakhattok? Féltek tőle vagy mi van? :D


Szóval te pénzben méred a szeretetet. Azta! Miért nem csodalkozom, hogy téged ilyen könnyű átejteni ugyan? :D


Egyebk ti analfabéták vagytok? Mindenki tudja aki nem az, hogy a válási papírokat csak be kell adni és elindul a procedúra.


A drága szeretőd veled együtt debil, vagy téged néz debilnek! :D


Mert esze ágában sincs válni és össze-vissza hazudik mindent, sőt a gyereket az anyja ellen úszította és egyetlen egyszer sem jutott eszébe a párterápia.


Az a nő szenvedett a családi közege miatt, a drágalatos szeretőd meg elhozta onnan, mert jól nézett ki akkortájt.

Persze az is lehet hogy full igénytelen volt és megfelelt neki az igénytelen nő.


Most meg jöttél te akit majd használni fog míg meg nem un és még az is lehet, hogy visszamegy a feleségéhez merthogy ad neki újabb esélyt! Te meg hoppon maradsz. :DDD

dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom: ÁTVER!!!
dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

Te beszélsz igénytelenségről, amikor szexuális téren beéred a nős, kisgyerekes, csóró szomszéd pasival?

A másik, a "jajjaj, én elválnék és feleségül vennélek, de hááát nem akar válni az asszony" duma. Jó pár nős kollégám ezzel szédíti a bugyuta gyakornok kiscsajokat, azok meg eszik nagykanállal.

dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Saját lakásod van?

Ezekről te mind személyesen meggyőzödtél?

Ha nem akar válni, akkor is kimondják a válást.

dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
A nővel személyesen ismerjük egymást és a szüleimmel lakom
dec. 24. 17:33
 20/51 anonim ***** válasza:
93%
És megkérdezted már őt, hogy ő hogyan érzi magát a házasságban míg mielőtt bárcás-kurwáskodtál? 🤨
dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!