Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szeretőm felesége nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Jázmin kérdése:

A szeretőm felesége nem akar válni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy most kapni fogom a savat de nem érdekel.

19 éves lány vagyok és egy 32 éves házas, gyerekes férfi szeretője vagyok. A feleségétől (41) most akar válni, nem miattam én már csak az utolsó csepp voltam a pohárba. A kapcsolatukban több dolog sem stimmelt ezt most ki is fejtem. Az első probléma a szexuális életük. A feleséget tinédzser korában molesztálta a nagyapja emiatt nem akar szexuális életet élni a férjével és irtózik a fizikai érintkezéstől (ölelés, csók stb) a szeretőm viszont elég nagy étvágyú. Most januárban lesz 1 éve!!! hogy utoljára szexeltek. Mindig kifogásokat keres hogy miért ne de szakemberhez nem akar menni. A másik probléma a gyereküknél jelentkezik. A kisfiú (6) szó szerint retteg az anyjától. Ha egyedül kell vele maradnia akkor sír és könyörög hogy ne és ha megkérdezzük miért akkor nem meri elmondani. A nő szinte sose főz normális ételt a szeretőm főz. Konkrétan képes azt mondani a gyereknek ha éhes hogy várd meg apádat. Mint előbb említettem az intimitás neki problémát jelent számára de ez a gyereknél is probléma. Konkrétan utálta szoptatni amit éreztette a gyerekkel és volt hogy csecsemőként ordított vele de talán ami számomra a legszomorúbb az az hogyha a gyereke vele akart aludni akkor szó szerint elbarikádozta magától (plüssökkel, ruhákkal) mert őt "zavarja" a gyerek. A harmadik probléma meg hogy iszonyatosan igénytelen. Haját akkor festi ha már szinte tarkoig lenott, lába/hónalja csupa szőr és nem tud öltözködni. A szeretőm már többször mondta hogy ki akarja dobni de sose vette komolyan mostanáig. A szeretőm zárat cserélt a lakásukon, bedobozolta a cuccait (a gyerek segített neki) és a gyerekkel lejött velünk nagyszülőkhöz (szüleim tudják és támogatnak minket) a feleség viszont nem akar válni. Minden áron meg akarja beszélni (8 nővel!!! Csalta meg a szeretőm) vagy csak a gyerekkel hajlandó elmenni (az anyjához tudna csak menni aki alkoholista, öccse szintén, mindketten bántalmazták a feleséget) a szeretőm meg ezt nem akarja. A gyereke nem egyszer mondta hogy jobban szeret engem mint az anyját még az anyja előtt is. Most december 31-ig kapott haladékot ha nem megy hozzánk költözik a szeretőm a gyerekével és a nő meg vagy fenntartja az albérletet (nem fogja tudni) vagy visszamegy anyjához. Hogy tudnánk elérni hogy ez a "nő" elmenjen? Se önbecsülése, se igénye. Nem ért a szóból és inkább marad csak az alkoholista, bántalmazó közegbe ne kelljen vissza mennie. A válaszokat előre is köszönöm.



dec. 24. 13:56
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:
Végre együtt leszünk. Végül nem költözött hozzánk hanem simán beadta a pert ő meg vagy marad az albumban vagy megyünk másikba.
febr. 26. 14:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!