Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van-e joga a felesegnek arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e joga a felesegnek arra, hogy rendszeresen kikutassa a ferje aktataskajat, es eroszakkal is elvegye tole, ha nem akarja odaadni?

Figyelt kérdés
A felesegem rendszeresen megnezi, mi van az aktataskamban, amellyel dolgozni jarok, ugyanugy, ahogy az emailjeimet es SMS-eimet is meg szokta nezni es veszekszik, ha szerinte tul sok uzenetet valtok a kollegaimmal es a barataimmal. Nem feltekenysegbol teszi, inkabb arrol van szo, hogy kiszedi a taskambol, amit szerinte nem szukseges magammal hordanom, kritizalja, hogy kulonbozo gyogyszereket (fejfajascsillapitot, megfazas elleni gyogyszert) tartok magamnal arra az esetre, ha a munkahelyemen surgos szuksegem lenne ra, veszekszik, ha mentolos cukorkat talal nalam, stb. Mar tobbszor is mondtam neki, hogy ezt nem szeretem, mert en sohasem kutatom ki az o taskajat vagy telefonjat, de azt valaszolta, hogy amig hazassagban elunk, addig joga van ra. Nehany napja megint ki akarta kutatni a taskamat, es amikor nem akartam odaadni neki, akkor nagyon duhos tlett, teljesen felment az adrenalinja, es addig rangatott, amig erovel kitepte a kezembol. A vegen kenytelen voltam odaadni neki, mert mar kezdtek elszakadni a benne levo papirok, es vele szemben nem akartam eroszakot alkalmazni, nehogy nekem legyen bajom belole. Valoper eseten ezt hogyan itelnek meg? Valoban torvenyes joga van ra, hogy erovel is kikutassa a holmimat, es engem marasztalhatnak el azert, ha nem engedem meg neki?

#válás #fizikai erőszak #táska kikutatása
jan. 3. 19:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Súlyosan sérti a személyiségi jogaidat. Bántalmazó magatartás.

Még mindig nem rúgtad ki?!

jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Nincs joga.
jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

Ne is haragudj, de én így és ilyen emberrel képtelen lennék élni. Pedig én nő vagyok.


A nejed tipikus nárcisztikus, kontroll-mániás, és megszállott. A féltékenység meg-leleplező dolog, mert az féltékeny, és az kutakodik aki csalja a társát. Abszolút jellemző az ilyen emberekre.

jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
3+ Több mint esélyes, hogy a kommunikációs eszközeidet is feltörhette. az ilyen mindig meglépi ezt.
jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
*kommunikációs eszközeidet : laptop,asztali gép telefon, email, FB és mindenhol.
jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Noren1989 ***** válasza:
Anya 3/2es igazàból?
jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Lelektanilag nyilvanvalo, hogy bantalmazo magatartas, de van valamilyen konkret jogszabaly is, amit sert?
jan. 3. 19:53
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Ez most komoly?
jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
A feleseged agyilag zokni, ezt megfejtettuk. A kerdes az, hogy miert turod? A valas nem opcio?
jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
9/9: Eppen azt kerdeztem, hogy mire szamithatok a birosag, illetve a felesegem ugyvedje reszerol a varhato valoper soran.
jan. 3. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!