Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van, aki azért kezdeményezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki azért kezdeményezett válást, mert megelégelte, hogy a házastársa annyira féltékeny volt, hogy ok nélkül rendszeresen meggyanúsította, hogy van valakije, megcsalja?

Figyelt kérdés
Akár saját, akár ismerősötök példája is érdekel.

2023. jan. 10. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem házasságnak, de kapcsolatomnak lett már emiatt vége, igen. Nem lehet ilyennel együtt élni, mert toxikus.
2023. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére az ilyen féltékeny libákkal nem jutok el a házasságig, még az előtt dobom őket. De simán váló ok lehet, ki akarja élete végéig hallgatni, hogy ennél meg annál voltál biztos stb.. Ha az adott személynek lett volna esze össze sem házasodott volna egy ilyennel..
2023. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem jutottunk el házasságig, már előtte szakítottam. Nagyon szerelmes voltam belé, de nem tudtam így élni. Nem bántam meg a döntést.
2023. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Én szoktam gyanúsítani a férjem, nyilván nem alaptalanul de én szeretnék válni mert nem bízok benne, ő nem hiszem hogy akar. Ha engem gyanusítanának akkor megprobálnám elmagyarázni hogy ki a helyzet. Most biztos le leszek pontozva de nem hülyeségekre ugrok vele kapcsplatban, van okom a gyanúra, és nem akarok így tölteni az életemet hogy azon aggódok mikor fog tutira megcsalni.
2023. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

#4

Az más téma, ha van ok gyanúra. De vannak olyan zakkantak, akik minden indok nélkül is folyton ellenőrizgetik a párjukat meg beszabályozzák, gyanúsítgatják.

2023. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A folytonos b.szogatasra senkinek sincs szüksége
2023. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!