Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tartják meg sokan válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják meg sokan válás után is a férjük nevét?

Figyelt kérdés
márc. 16. 10:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
20: Amikor a saját gyerekem nevét leírom vagy kimondom, akkor is szembesülök az exem nevével. A gyerekeknek is nevet kéne változtatni?
márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21: Ez igaz, persze az egy másik történet. Most elég a saját névvel foglalkozni. :o)
márc. 17. 11:12
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt nejem bosszúból nem szedi le,semmi karrier semmi megszokas.Elhagytam,feleségem is lett,egy véletlen találkozás alkalmával úgy mutatkozott be a feleségemnek ,hogy "Kissné....Jót nevettünk rajta,nyilván nem lépett tovább.
márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk Kissné simán lehet akárhányszor is újra, amilyen gyakori név.
márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet😂
márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
Én azért tartottam meg a férjezett nevemet, mert váláskor a kutya se kérdezte, milyen néven akarok élni tovább.
márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem is kell senki megkérdezze,a válási papírral mész szépen az anyakönyvi hivatalba,ott kapsz papírt amivel intézed,hogy ne legyél Kissné ,ennyi .Vagy meghagyod mert gáz,hogy elvált vagy.Mondjuk ha az ex újra házasodik , akkor még kellemetlenebb,mivel nem te vagy az a bizonyos ne...🤣
márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!