Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ideig fontolgattad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig fontolgattad a válást mielőtt meglépted? Megbántad? A megcsalás extrém eset, most a megromlott kapcsolatok esetére lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
márc. 21. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
1 évig rágtam magamba ez is több volt mint amit kellet volna. Még friss de onnan tudom, hogy nem hoztam rossz döntést, hogy mérhetetlenül megkönnyebbültem amint eljöttem. Pedig elég vesztesen szálltam ki, bár ebbe igazából mindenki az.
márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem fogsz sok választ kapni, mert a válások nagy százaléka megcsalás miatt történik. Igaz, a megcsalás csak következménye a megromlott kapcsolatnak, a leggyakoribb. És főleg nők fognak válaszolni, mert a válások 70%-át ők kezdeményezik. Tehát lényegében olyan speciális esetekre vagy kíváncsi, amikor úgy jött létre a válás, ahol a megromlott kapcsolat nem vezetett megcsaláshoz. Ezt is elég nehéz egyébként kiszűrni, mert sokan azért gondolati szinten eljátszanak, fantáziálnak, és ha konkrétan nem is történik semmi, azért a 3. fél ott van valahol valakinek a gondolatában, érzelmeiben. Sokan maguk keresik a kikacsintási lehetőséget, nem az van, hogy egyszerűen megbabonázza őket egy 3. fél.

Véleményem szerint szimpla konfliktusok, személyiség különbség, egyéb okok esetén (rossz családi viszonyok, anyagiak stb) már nagyon súlyosnak és extrémnek kell lennie ahhoz, hogy önmagukban okot adjanak a válásra, mert legtöbben simán megmaradnak a langyos sz@rban. Vagy esetleg olyan szerencsés helyzet áll fenn, hogy mindkét fél tehetős, mindenkinek van saját lakása, közös hitelek annyira nem nyomják agyon őket stb és ezért mernek váltani. De ez baromi ritka szerintem.

Nyilván bántalmazás, alkoholizmus az megint egy másik kategória, ezek azért elérik a legnagyobb hányad ingerküszöbét egy váláshoz önmagukban is.

márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!