Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik azok az indokok, amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az indokok, amik miatt válnátok kisgyerekes házasságban?

Figyelt kérdés
Mindkét nem oldala érdekel.

márc. 23. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Nekem van gyerek, így már csak akkor válnék el, ha a gyerekek rovására menne a viselkedése.

Tehát például ha elém állna, hogy holnaptól pasizni akar, de diszkréten, akkor tőlem ok, nem örülnék neki, de nem válnék.

márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia, hány éves korig értetted a kisgyerekest? :)
márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Bántalmazás, terror, megcsalás es a hasonló közhelyek.


Mindenképpen kényszerítő körülmény kéne nekem váláshoz, jókedvemből mert hu de mácsó a szomszedfiú nem válnék.

márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Akkor válnék ha rá vagyok arra kényszerítve.


De nálam sima szakítás is ugyanez. Nem szakítok soha addig amíg nem kényszerítenek arra akármilyen nem kívánt magatartással.

(3.voltam)

márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2# 5-6 kb
márc. 23. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Bántalmazás, megcsalás, alkoholizmus, játékfüggőség.
márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem játékfüggő és úgy élt velünk, mintha ott se lenne. Engem kikészített annak a tudata, hogy velem él valaki, akivel a világon semmit nem tudok megosztani, sem terheket, sem örömöket, ki se jön a szobájából, nem lehet segítséget kérni tőle, nem lehet vele semmi közöset szervezni. Amikor ezeket mondtam neki, csak annyival “vigasztalt”, hogy ha elválok, ennyi sem lesz. Hát, sokkal jobb nélküle. Egyébként a gyerekünk már 2 évesen elkezdte lereagálni a konfliktusainkat, ha kicsit ingrültebben beszéltünk egymással, már sikoltozott és kiabált… Ha maradok és inkább beledöglök ebbe a kapcsolatba a “gyerek kedvéért”, mert lesz hatszáz stressz alapú fizikai megbetegedésem és idegbeteg egyedüli gondozója leszek a gyerekemnek, az neki vajon jobb?
márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

No vagyok.

Nalam a felrelepes, a bantalmazas, a szerhasznalat/barmilyen mas fuggoseg nem jatszik. O jobbra, en balra.

márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fizikai és érzelmi bántalmazás (akár a gyerek felé, akár felém), felelőtlen viselkedés (olyan, ami konkrétan ránk nézve káros... ez lehet drog- és alkoholföggőség, felelőtlen anyagi döntések, vállalalhatatlan és kínos nyilvános viselkedések), megcsalás.
márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1-es: mi így voltunk/vagyunk, pont a példád szerint. Kicsit ki akarja élni magát a feleségem (20 év házasság és 4 gyerek után), hát hagyom neki, tudom jól, hogy lenyugszik majd (meg én is). Emiatt nem válok.


Volt viszont korábban olyan viselkedése hosszú távon, ami miatt komolyan fontolgattam a válást egy időben...

márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!