Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi kéne ahhoz, hogy a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kéne ahhoz, hogy a feleségemet és a kétéves kislányomat a lehető legkevésbé traumatizálja, ha válok? 34F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet elkerülni a traumát, de muszáj lesz válnom, különben kifordulok önmagamból, agresszív leszek és csalni fogom a feleségemet, ezeket pedig nem akarom. Szóval a válást nem lehet kikerülni. Hogy csináljam ezt úgy, hogy az érintett személyeknek ez gördülékenyen menjen? Vannak hasznos tapasztalatok?

ápr. 16. 20:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ha igaz az állításod, igazolod képernyőfotóval bárkinek is? Mert ezt lejáratásnak hívják, semmit sem leveleztünk.
ápr. 16. 21:21
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

#11

Az 5 és 8 vagyok, nekem írtad a privit:

"Na mégis mi te okos nem baszik az asszony..."


L.....5 a felhasználóneved. Nem leveleztünk mivel nem válaszoltam. De ettől a névtől kaptam.

ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Egyébként annyiban egyetértek, hogy belátod azt, hogy nem tudsz családban normálisan élni és ahelyett, hogy évekig szeretőd lenne és hazudoznál, esélyt adsz a feleségednek, hogy találjon egy olyan embert, aki tényleg családot akar.

Most félretéve azt, hogy ez eszedbe se jutott, önző szándékkal lépsz le.

ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

Minden tiszteletem azért, hogy ezt belátod, és mielőtt a megcsalás mellett döntenél megteszed ezt a lépést. Kb az 1%-ba tartozol házasként, úgyhogy nem fogsz itt tanácsokat kapni. Itt maximum a 10+ éves házasságban élő és aktívan szeretőző, ezen az oldalon is vadászó házas férfiakkal találkozol.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, higgadtan beszéld meg a feleségeddel ne egy vita közben vágd a fejéhez, és biztosítsd róla, hogy mint barát, a közös gyereketek apja továbbra is mellettük állsz, és támogatod őket, a gyerek életéből nem fogsz kimaradni. De ti mint házasok nem működtök jól, viszont mint szülők lehettek jók, és igazából ezzel teszitek a legjobbat a gyereknek, hogy ne sérüljön az állandó viták során.

ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Mindegyik fél sérül-és a gyerek is. Nem tudod kivédeni.
ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%
Hagyd el azt jól van.
ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Talán az, hogy válás után is aktívan részt veszel a gyerek életében, nem csak a törvényben rögzített elvárás szerint találkozol vele. Ezzel a feleséged dolgát is megkönnyíted, támogatod, hogy pl. legyen neki is szabad délutánja/estéje olykor, ha úgy alakul neki. Vagyis, hogy minden úgy megy tovább, mint egy normál család esetében, azt leszámítva, hogy nap végén nem egy lakásban alszotok.
ápr. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Már megváltozott a törvény, nem az van, hogy apuka kéthetente egy hétvégére lathatja a gyereket. Vállalhatsz te is ugyanakkora részt a gyereknevelésből, mint az anyuka. Már ha a gyerekkel nem szándékozol agresszív lenni.

Gördülékenyen sehogy se fog menni. Szerintem az őszinteség a legjobb út. Elmondod nyugodtan, hogy neked mi nem jó a házassagban. Pl nem számítottál rá, hogy nem lesz szex, és neked egészseges férfi lévén, szükséged van rá. Szereted a gyerekedet, de nem akarsz hazugságban élni, és ezért elválsz. Együttműködsz tisztességes mértékben a gyerek ellátásában és nevelésében. Ennyi. De ne mondj le róla, akkor se, ha a sértett anyuka ezt követeli. Elsősorban most már a gyerek és a saját érdekedet nézd. A gyereknek szüksége van rád, akkor is, ha elváltok.

ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

De miért van ennyi boszorka ezen az oldalon?

Ez a ffi tosztesseges módon akar válni es nem akar serulest okozni. Erre fel mint a hárpiák rászöktök mint a ragadozók.

Joga van válni , de ti sem vagytok normálisak, forduljatok pszichiáterhez adjon vmi gyógyszert mert komoly betegek vagytok

ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19, a 14-es vagyok és nő. olvasd el a válaszom, és nézd meg hogy le vagyok pontozva.
ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!