Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben, úgy hogy minél kevésbé legyen fájdalmas?

Figyelt kérdés

Néhány hete rájöttem, hogy a férjem megcsal egyik kolléganőjével. Egy ideje furán viselkedett, és egyik nap belenéztem a telefonjába. (soha előtte ilyet nem tettem) És akkor megdöbbenve láttam, hogy miket írnak egymásnak. Kértem, hogy gondolkodjon el, mit szeretne, mert tudok róla. Nem veszem le a fejét, biztosan én is hibás vagyok, amiért más nőnél kötött ki. Kértem, ha úgy gondolja, hozzuk helyre. Mindent tagadott. Múlt hétvégén elmondtam neki, honnan tudok a dologról, mert az üzentekből láttam, hogy semmi nem változik. Ekkor sírva bevallott mindent. Aztán azóta sincs változás. Másnap már eltűnt a bűntadata. Nem szakított a másik nővel, azt mondja még nem tud dönteni.

Ez engem nagyon zavar. Azt mondja a férjem, szeretne hozám visszatalálni, ezért legyek kedves és mosolygós. De ezt nagyon nehéz megtennem, tudván, hogy a másik nővel is még tart a viszony és ezt nem is tagadja már.

Gondolok a válásra, de nehéz lenne. Fél éve költöztünk új kertes házunkba (20 év hitel nyakunkon), van egy 3 éves gyermekünk. A szüleim 100 km-re laknak, egyedül vagyok a városban. Mit tehetnék. Múlt héten még úgy éreztem, megtudnék bocsátani, de most már nem tudom. Valami miatt csak nem szakít a másik nővel.

Kíváncsi lennék mások véleményére, főleg, akik esetleg már jártak hasonló cipőben. Úgy érzem összeomlott az életem.


2010. okt. 28. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
A férjed nem akar téged, mert a másik nőt akarja.Szerintem ne pazaroljál rá több időt.Mocskos és undorító dolog amit a férjed csinál és az a nő is egy utolsó szemét, hogy családos pasival kezd.A minimum, hogy elválnék, talán még tönkre is tenném valahogyan.
2010. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

alapvetően nem tartozom azok közé a nők közé, akik már kikaparnék a férjed szemét, bár néha megértem őket... de nem, én is megbocsájtottam már megcsalást, és meg is fogok még valószínű...

viszont egy valamin gondolkodj el... tudja hogy tudod, és egy olyan szemtelen mocskos indokkal hogy "nem tudok dönteni" tovább dugja a másik nőt. Én azt értem hogy nem tud dönteni. erre a megoldás hogy szépen lecsitul, pár napra pihenteti az egészet és gondolkodik, de nem az hogy a szemedbe vágja "kicsim, had dugjam meg még néhányszor Piroskát, hid csak hogy azért mert milyen sz*r nekem nem tudok dönteni..." ez már nekem is meredek. Mond meg a férjednek hogy most döntösn. vagy melletted marad, vagy nem, de ha melletted marad akkor kizárólagosság van, és többet nem találkozhat a nővel. Benne van arizikó hogy elhagy, tudom... de ha képes elhagyni egy másikért, akkor nem éri meg mellette maradnod...

2010. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Huuu nagyon sajnálom ami veled történt.Nem lehetsz könnyü helyzetben.Nem tudsz esetleg a szüleidhez visszaköltözni vmennyi időre.Ott keresnél munkát gyerköcre akár tudnának is vigyázzni míg te dolgozol.Ő meg maradjon a 20 éves hitelével a búbánatba (nem akartam csúnyábbat írni pedig tudtam volna.)ÁÁÁÁÁÁ úgy UTÁLOM az ilyen férfiakat....Kezd új életet járj el szórakozni, ismerkedj.Mutasd meg neki h te is nő vagy tudsz nélküle boldogulni.Hajráááá nem érdemel meg téged.....
2010. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Maradj csak a lakótársa, de ne főzz-moss rá, más tekintetben se gondoskodj róla.
2010. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

A helyedben én válnék. Ha melletted ekkora vonzalmat képes táplálni másvalaki iránt, az nem "partner". Amíg fiatal vagy, több lehetőséged van kialakítani az életed, nélküle. Ügyvéd segítségét biztos kérném, hogy osszátok el a törlesztést, és mi legyen a házzal, nem forgatnám ki, mindenki külön, a maga útján.

A gyerek születése után szerintem "születnie" kéne egy édesanyának, és egy édesapának is, de együtt, mint szülők. Nála ez úgy néz ki, nem sikerült, lehet, hogy jó édesapa válna belőle, de ahol ilyen feszültségek vannak, jó család semmiképp nem jönne létre. A gyerek miatt nem maradnék olyan ember oldalán, akinek én, mint nő, nem tudok mindent megadni, és aki nekem sem képes azt adni, amire szükségem van. Még válthatsz, eleinte nehéz lesz, de kialakul egy új életterv, akár új férfi az életedben, de ez egy hatalmas stoptábla a szememben.

2010. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nem is reméltem,hogy ilyen gyorsan kapok válaszokat.

A szüleim vidéken laknak, mi a fővárosban. Itt nincs rossz munkám, nem szívesen mondanék fel. Ha haza költözöm, akkor a szüleimnél tudnánk lakni a Picurkámmal, de munkát kellene keresnem. A ház, amiben most lakunk 50-50%-ban vagyunk tulajdonosok. Úgy érzem, ha elköltöznénk, sosem látnám a részem viszont, amiből pedig tudnék egy kis lakást venni.

Ma reggel mondtam neki, hogy nem fogok rá főzni és mosni. ezen kiborult, és nem érti. Azt mondta, ha így viselkedem, ellököm magamtól. Azt hittem nem jól hallok. Már olyan távol van tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől. Este az közös ágyunkban írta neki az smst, felment a pumpa bennem, kértem, hogy ennyire pofátlan ne legyen, menjen le a nappaliba és aludjon ezentúl ott.

Ja, és Ő azt mondja, hogy nagyon összezavartam azzal, hogy tudok mindent. Nem értem ez miért zavarta össze. Azt gondolta sosem tudom meg. Ennyire hülyének néz?

Még egyszer köszönöm sorait

2010. okt. 28. 16:39
 7/20 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm soraitokat. (a vége lemaradt az előbb, bocs)
2010. okt. 28. 16:40
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon durva. Én válnék és a gyerekre tekintettel kizárólagos lakáshasználatot kérnék a biróságtól.

Szerintem sima nyert ügyed van. Ezt higgadtan jelentsd be neki, hogy erre jutottál és figyeld nagyon a reakcióját. Szerintem erre teljesen ki fog akadni, ugyanis meg van győződve rőla, hogy úgyse tudsz elválni, mivel kényszerhelyzetben vagy. Ezért érzi ennyire nyeregben magát. Szóval mondd, hogy konzultáltál egy ügyvéddel,a ki neked ezt mondta, ezt javasolta, és figyeld, mi a reakciója.


Off: ez nem volt kérdés, de szerintem itt az a gond, hogy még nem tudja biztosan, hogy mennyire működne a dolog az új nővel, azért akar még időt nyerni. Voltam ilyenben, hidd el, tudom, miről beszélek. Majd ha tuti bejön a csajjal a dolog, akkor nyugodtan válik. Ha nem jön be, akkor 2 csokor rózsa és feljetsük el a baklövését, csak téged szeret. Aztán várja a következő új nőt...

2010. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha kétszintes a ház, megegyezhetnétek, hogy kié legyen a földszint, és kié az emelet.
2010. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3.-dik v vagyok.Értem én amit írsz és ebben megértelek.DEEE gondolj abba bele h magad teszed tönkre pláne h ilyeneket csinál.teljesen a földbe típor ő játsza a mártírt h összezavartad meg stb.ÁÁÁÁÁ én hallod ugy elküldtem volna h lába nem éri a földet....nagyon türelmes ember lehetsz.Onnan mellöled írja a pics@nak az sms....nem semmi....teljesen megalázz.tuti h csak azert kellesz neki h főzz,mos,takaríts rá mint h ki is akadt h nem teszed...ááá és ezek utan van pofája huuu.bocs de most nagyon kiakadtam...én a helyedben tuti lépnék.amigy ami a te neveden van azt senki nem vehetti el.és ha úgy van még most is eltudjátok adni a lakást jó tudom most nem lesz annyi pénzed belöle de legalább nem lennél megalázva.ott is talán vagy a közelben kapnál munkát.de gondolj a gyerköcre is neki sem lesz így jóó.ő is észre veszi majd h vmi nem stimmel.és ha esetleg otthagyja a nőjét szted nem tenné meg többször ugyanezt..ugyanmár....ha már most is igy viselkedik abszolut nem huzta be fülét farkát akkor tuti.....ne értsd félre tudom h nem könnyü de magadat és a gyermekedet nézzd.....
2010. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!