Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben, úgy hogy minél kevésbé legyen fájdalmas?

Figyelt kérdés

Néhány hete rájöttem, hogy a férjem megcsal egyik kolléganőjével. Egy ideje furán viselkedett, és egyik nap belenéztem a telefonjába. (soha előtte ilyet nem tettem) És akkor megdöbbenve láttam, hogy miket írnak egymásnak. Kértem, hogy gondolkodjon el, mit szeretne, mert tudok róla. Nem veszem le a fejét, biztosan én is hibás vagyok, amiért más nőnél kötött ki. Kértem, ha úgy gondolja, hozzuk helyre. Mindent tagadott. Múlt hétvégén elmondtam neki, honnan tudok a dologról, mert az üzentekből láttam, hogy semmi nem változik. Ekkor sírva bevallott mindent. Aztán azóta sincs változás. Másnap már eltűnt a bűntadata. Nem szakított a másik nővel, azt mondja még nem tud dönteni.

Ez engem nagyon zavar. Azt mondja a férjem, szeretne hozám visszatalálni, ezért legyek kedves és mosolygós. De ezt nagyon nehéz megtennem, tudván, hogy a másik nővel is még tart a viszony és ezt nem is tagadja már.

Gondolok a válásra, de nehéz lenne. Fél éve költöztünk új kertes házunkba (20 év hitel nyakunkon), van egy 3 éves gyermekünk. A szüleim 100 km-re laknak, egyedül vagyok a városban. Mit tehetnék. Múlt héten még úgy éreztem, megtudnék bocsátani, de most már nem tudom. Valami miatt csak nem szakít a másik nővel.

Kíváncsi lennék mások véleményére, főleg, akik esetleg már jártak hasonló cipőben. Úgy érzem összeomlott az életem.


2010. okt. 28. 16:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Lassan kiérdemli, hogy a gatyát is lepereld róla...
2010. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Első körben szerintem csak próbáld kizárni őt az életedből, ne főzz, ne moss rá, ne is vegyál róla tudomást.
2010. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem könnyű mindent felrúgni, amiért az ember közösen megdolgozott, és hát ott van a közös gyermek is. Mi lenne, ha csajozás helyett az apja inkább a gyermekével foglalkozna? Ez a feszült helyzet senkinek sem jó. Ráadásul iszonyúan megaláz Téged. Csak a Te döntésed, hogy elfogadod-e ezt a helyzetet. Gondolj bele, miközben együtt van veled, lehet, hogy rá gondol? Egyszer vele szexel, máskor téged akar? Neki nagyon jó ez a helyzet. Én biztosan kizárnám első körben az ágyamból, azután az életemből is. Aki egyszer félrelép, az máskor is megteszi. Hasonló okok miatt két gyerekkel, hitelekkel szálltam ki a házasságomból 3 éve, azóta újra talpra álltam. Gondold át, mit akarsz. Megaláztatást, hazudozást, vagy nyugodtabb életet. Gondolj a gyermekedre, aki érzi a feszültséget, még akkor is, ha nem előtte zajlanak a dolgok.
2010. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

NE BOCSÁSS MEG NEKI! Fogd a gyerekedet és költözz édesanyádékhoz,ha megteheted. Van egy könyv amit ajánlok neked: Az a címe,hogy: Ne menj a romok közé! (Popper Péter írta..) van az az idézet,hogy "A barátság olyan fonál, mely, ha elszakad meglehet ugyan kötni, de a csomó megmarad." -ugyanez a helyzet a párkapcsolatokkal is,megbocsátani meg tudsz,de a bizalmadat újra soha többé nem tudja majd visszaszerezni.. szóval ajánlom neked ezt a könyvet,ez ezt taglalja.

és, mi az,hogy még te legyél vele kedves meg mosolygós?! ott kevertem volna le neki egy hatalmas pofont..még te legyél a kedves miután megcsalt? biztosan így van,hogy nem csak az egyik fél tehet arról,hogy megcsalta a másikat,mert mindenhez,ehhez is két ember kell. DE...létezik önuralom,csak ő tette meg,nem te...a másik meg,aki egyszer megteszi,az másodjára is megfogja.

2010. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
Megbocsátásról csak megbánt bűnnel kapcsolatban lehet szó.
2010. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy taho s eggfej.. Bocsi, de en csodalom a turelmedet. Mi az, hogy o megcsal es aztan meg jatssza a martirt? Szerintem se moss, fozz stb ra, en a helyedben hozza se szolnek es azonnal elmennek egy valoperes ugyvedhez. Komolyan mondom ketteall a fulem ettol a dumatol.
2010. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sajnos nincs változás, nem szakítottak, de otthon azt mondja nekem, hogy nem akar elvállni és csak mi létezünk számára. ennek ellenére ugyanúgy eldugja a telefonját, sms-t küldenek egymásnak...

Kértem, hogy legkésőbb hétvégén költözzen el. Úgy érzem a türelmemnek vége. A füle botját sem mozdítja, hogy helyre hozza a dolgokat. Szerinte messze állunk még a válástól, de szerintem nem.

2010. nov. 4. 12:26
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha még vagy kérdező, ni van veletek?
2015. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2018. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, jársz még ide? Mi lett veletek?
2019. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!