Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérhetek ilyen esetben rendőrs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek ilyen esetben rendőrségi segítséget?

Figyelt kérdés

A gyermekemet (13 hónapos) elvitte az apja magához, de előtte jól összevesztünk. Előfordulhat - ismerve őt - hogy nem akarja hazahozni, csak késő este, hogy kitoljon velem és tudjon idegesíteni. Persze annyi esze nincs, hogy inkább a gyerekkel tol ki, mint velem...

Kérhetek ilyenkor a rendőrségtől segítséget, hogy segítsenek abban, hogy a gyermek időben hazakerüljön hozzám?


2011. febr. 27. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem igen,kérhetsz.
2011. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Én ugy tudom nem,hiszen az apjával van és az szülöi felügyeletnek számít.

A bírósághoz fordulj ha ez máskor is előfordul.

2011. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint van erre engedélye, akkor meg is van határozva, hogy hányórára kell vissza vinni. Amennyiben nem viszi vissza akkor szólhatsz a rendőröknek. Lehet, hogy leakarnak rázni, de mondjad, hogy csak 13 hónapos.
2011. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt már gyermekelhelyezési per?
2011. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nincsen papíron leírva semmi féle megállapodás köztünk. Nem voltunk összeházasodva, így nem voltunk bíróságon sem. A gyerek pár hónapos kora óta megromlott a kapcsolatunk (egy idegbeteg lett), külön is költözött tőlünk, jött látogatni mindig a gyereket, napi rendszerességgel. Nem is volt ezzel baj, hisz tudom a gyereknek is olyannyira szüksége van az apjára, mint rám. Ma is jött, aztán kiakadt, hogy én a 1,5 % kék dobozos tejjel "mérgezem" a gyereket, miért nem veszem neki a piros dobozos tejet? Ezen borult ki a bili, aztán fogta a gyereket és elvitte. Nem ellenkeztem, de nem is tudtam volan mit csinálni. Most meg félek, hogy "nem tudja", hogy mikor kell visszahozni. Agresszívvá vált az elmúlt egy év során.
2011. febr. 27. 17:25
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Kérhetsz,persze.Gondolom hivatalos végzésetek van(a válásról,és a láthatásról is).Az kicsit furcsa,hogy 13 hónaposan elviheti,de ahány ház annyi szokás.Amikor mi elváltunk-még nem volt 3 éves a fiam-benne volt a határozatban,hogy 3 éves korig csak az anya lakásán látogatható,és az én engedélyemmel vihető el.Mondjuk ez az általános gyakorlat.
2011. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként engedted, hogy elvigye, vagy fogta és vitte?
2011. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
gyerektartást és a láthatást kéne rendezni, addig akár napokra is elviheti a gyereket
2011. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
13 hónapos gyerek azért nem macska, hogy fogjuk és vigyük!
2011. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Máskor is volt már, hogy elvitte. De most, már épp a kiságyban feküdt a gyerek, aludt volna, onnan kapta ki, felöltöztette és elvitte. NEm azért vitte el, mert annyira vele akar lenni, hanem hogy engem idegesítsen, hisz tudja, hogy minden másodperc egy örökkévalóságnak tűnik nekem, ha nincs velem a gyerek.

Ha tiltakoztam volna ellene, csak még agresszívabb lett volna, és akkor tudom hogy tőr-zúz. Ennek meg nem szerettem volna kitenni a szüleim házát, mert itt lakunk náluk a babával.

2011. febr. 27. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!