Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha még nem váltunk el, köteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem váltunk el, köteles vagyok odaadni láthatásra a lányunkat?

Figyelt kérdés
2 éves a kislány, már közel 1 éve külön élünk és ez alatt kb. 4-szer látta az apját és most el akarja vinni egy hétvégére. Mondtam neki hogy nem adom oda, főleg úgy nem hogy ott alszik. Jöjjön el és látogassa meg itt nálunk. De ez nem tetszik neki. Még nem váltunk el hivatalosan, most adtam be a válási papírokat. Elviheti így a kislányt? Igaz az hogy 3 éves kor alatt nem vagyok köteles odaadni neki??
2011. máj. 19. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem viheti el az apja?Szerintem ugyan olyan joga van hozzá,persze kivétel ha tudod h. bántalmazná vagy ilyenek.

Gondolj az ő heyzetébe,te mit szólnál ha nála lenne a gyerek és te nem láthatnád.Egy ygereknek apára is szüksége van.Lehet nem vagytok ti jóban,de a gyereket nem szabad az apja ellen uszítani.

2011. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az apja iszik, és megcsalt /bár ez a gyerek láthatása szempontjából mindegy./ Ezért is válunk. Sokszor még akkor is ivott, amikor munkába ment, vagy kocsiba ült. Félek hogy egy hétvégére sem bírja ki és esetleg úgy teszi autóba a kislányt, hogy ivott.
2011. máj. 19. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
miért ne vihetné el? hivatalosan ti még házasok vagyok! nem tagadhatod meg tőle. A közös gyereketek.
2011. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Elméletbe elviheti.de gyakorlatba Én biz,hogy nem adnám oda neki.1 év alatt ha ennyire érdeklődött akkor marha büszke lehet magára.


Úgy meg főleg nem adnám oda egy órára se,hogy iszik.Látogassa mikor akarja de csak a háznál!

2011. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon hülye szitu, főleg, ha a gyerek 3 év alatti. Esetleg nem mennél a kicsivel?
2011. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
40%
Szerintem az lenne a legjobb, ha a bíróság eldöntené. Addig meg a kislányt csak látogathassa.
2011. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a biztonsága érdekel, és tényleg még mindig megbízhatatlan a férjed az ivás miatt akkor NEM . Bár nem tudom honnan bizonyíthatod, hogy iszik még.

Ha annyira szeretne a kislánnyal lenni, feltételezsem kibírná az ivás nélkül, mert tudja, hogy úgy elveszítheti, és épp ezt nem akarja.

Ha csak kitolás miatt, mert megbántott téged, azért nem érdemes. Meg kell adni neki a lehetőséget, hogy jó apja lehessen a lányotoknak. A kislány pedig ne halljon semmi felnőtt szöveget erről, és ne uszítsátok őt a másik fél ellen, mert ezzel a gyereknek ártanátok a legtöbbet !

2011. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Még nem váltatok el!!! Tehát még házastársak vagytok. Így a felügyeleti jog még közös!
2011. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Biztos nem adnám neki oda!!

Milyen apának hiszi magát az ilyen, hogy 1 év alatt 4-szer volt csak kíváncsi a lányára! Én úgy ahogy van leköpném!!

Felháborító az ilyen, egy ilyen kicsi gyerek ha egy darabig nem látja valamelyik rokonát, az már úgysem úgy fog hozzá viszonyulni, mint azelőtt, főleg nem úgy hogy ott is aludjon. Ha iszik meg pláne hogy nem viheti sehová!! Aki azt írta hogy" miért nem adnád oda??" az gondolkodjon el azon, hogy mi van olyankor ha valami baj éri a gyereket? pl ittas vezetés= baleset stb.

Én biztos nem adnám neki oda, ha rajtam múlni!!

2011. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Biztonsági okokból én sem adnám oda. Viszont honnan tudod, hogy iszik még ? Ezt nehéz lehet kitalálni. De azért lehet, ám, hogy változik, csak ezt neked nehéz követni tudom. Szerintem az ilyet úgy szokták, hogy nem maradhat ketten a kislánnyal, hanem vagy nálatok vagytok és felügyeled, vagy valaki felügyeli a biztonságát a gyereknek.

Előzőnek annyit reagálnék, hogy az nem derül ki, hogy nem kíváncsi az apa a gyerekre, csak mert 4x látta. Lehet anyuka nem hagyta a láthatást. Ne ítélkezzünk ... .

2011. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!