Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már úgy valaki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy valaki, hogy nem tudott elválni egyházilag (római katolikus), mert az egyház elutasította? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket ne írjatok olyant,hogy "amit isten egybeköt,azt ember szét nem választ",ezeket a véleményeket tartsátok meg! És azt se vitassátok,hogy van-e egyházi válás,mert van! Mi pont most vagyunk benne nyakig...

Kérek mindenkit,csak az válaszoljon,aki a kérdésre tud válaszolni! Köszönöm!


2011. máj. 25. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, akkor nekünk miért mondták, hogy szinte lehetetlen, ha amúgy nem volt semmi extra probléma a másik féllel?
2011. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Kitőlkérdeztétek. Mert a 80 éves falusi plébános nem biztos, hogy tisztában van az egyházi joggal. A püspökségen vannak egyházi jogászok,őket kell kérdezni és ők segítenek a beadványokat megírni.
2011. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnél valószínűleg a kényszerítés jön szóba, mert ha valaki terhes nőt vesz el, nem biztos, hogy szabad akarat jóvoltából. Nálunk a pap is mondta, hogy ilyenkor felmerül, hogy akkor is elvette volna, ha nem terhes, mert ha nem, akkor a várandósság a kényszerítő körülmény. (én is terhesen mentem férjhez).
2011. máj. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
35 éves az Atya és tagja a bíróságnak!!
2011. máj. 26. 13:04
 15/15 anonim ***** válasza:

jaj, bocs, az előttem szólónak, (aki azt írta neki azt mondták nem lehet válni) írtam, hogy kitől kérdezték.

Mert gondolom ők csak a plébánostól.

2011. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!