Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akarok, de félek "lépni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akarok, de félek "lépni". Más is érzett így?

Figyelt kérdés

Szinte biztos vagyok benne,hogy jobb lenne,de mégis félek,hogy mi lesz.

Két kisgyerekünk van,közös ház,amit ha eladnánk, 2 egyszobás lakást tudnánk venni.Gyesen vagyok még,tehát anyagilag sem lennék renben.


2011. jún. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hazamész a szülőkhöz.

Gyerekes kislányukat nemfogják kidobni hidd el :)

2011. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerektartást kell fizetnie a válás után a párodnak és emelt családi pótlékot kapnátok meg vannak még ilyen kedvezmények (menzára, tanszerre). Vagy várj addig amíg újra nem lesz munkád, míg keresőképessé nem válsz és utána elválsz!
2011. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekek? Ha gyesen vagy, akkor a kisebb is elmúlt 2 nem? Gyes mellett tudsz dolgozni, bár nem tudom, ahonnét elmentél szülni, mi van azzal a munkahellyel. Tudom, hogy nagyon nehéz állást találni. Két egyszobás lakás is több, mint a semmi, ideiglenesen mégiscsak jobb, mintha nem lenne semmi. Neked kell eldöntened, hogy nyugalmat szeretnél azzal, hogy elválsz vagy maradsz ott és úgy, ahogy vagy. Én léptem, igaz, nálunk nem volt akkor sem gyerek, sem ház, így "egyszerű" volt. Szóval magadban kell eldönteni, melyiket akarod!
2011. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Megértem a vívódásodat..Én sem tettem meg annak idején ezt a lépést a gyerek miatt és mert féltem...Aztán mégis megtörtént! Előbb kellett volna, mert egy rossz házasság miatti családi légkörben a gyerek is szenved, ami nagyrészt meghatározza majd a felnőtt korát...mint ahogyan most ki is derült! Szerintem a két rossz közül még mindig az a jobb, ha a gyermeked nyugodt légkörben nő fel, mert bármilyen kicsi is, megérzi ha a szülök között valami nincs rendben, s attól Ő is szenved! (tapasztalat!) Az apját meg bármikor láthatja, s lehet, hogy felnőttként jobb kapcsolata lesz vele, mintha egy feszültséggel teli családi légkörben nő fel! :(
2011. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én most vagyok ebben a helyzetben, ez a nem sokkal korábbi kérdés az enyém: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__19..

még nem tudom, én akarok-e válni, de valahol érzem, hogy ez is nagyon benne van a pakliban. De én is félek, amiért te.

2011. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!