Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Légyszi! Mit csináljak a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi! Mit csináljak a volt férjemmel és jelenlegi párjával? Nagyon gyerekesek! Hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés
Nagyon vicces a sztori,de kiakaszt engem,hogy nincs jobb dolguk!Úgy történt,hogy állítólag mind a kettőjüknek csinált valaki facebookon egy oldalt(amúgy senki se találja őket)ÉS rám akarják fogni,éjjel emiatt f.hívnak,hogy feljelentenek,mondtam tegyétek,de mivel nekem van ennél jobb dolgom is,rágalmazással én jelenthetlek fel titeket...nos innentől már ismeretlen a "tettes":D:D"Nyomoztattak" Egy városba(ahol laktam) csinálták az oldalt márciusba,laptopról xy wifi hálózatát használva(mondtak pontos nevet is),és mostanában már innen "üzemeltetik" ahol élek!Az egészbe már az vicces,hogy laptopom sincs,egyszer volt kölcsönbe nálam,még a gépem szerelőnél volt,de az is januárba volt,pluszba vodafone netem volt...látta nálam a volt férjem a laptopot a lakáson,amikor jött a gyerekekhez,és kombinált,a hab a tortán hogy márciusba kórházba voltam a fiúnkkal!Mondtam még az elején az ex anyósnak(mert ő a közvetítő,az ő szoknyája mögé bújik a volt férjem és a párja),hogy ha kiderül ki volt a minimum egy bocsánat kérés,és szerintem most azért húzzák az időt,mert nekik a bocsánatkérés nem áll szájukra csak rágalmazni tudnak!Állítólag fénykép is van fenn,olyan ami csak nekem lehet meg,közbe egy darab képem sincs a volt férjemről,mert mindent töröltem,pár van,azon is a nagyobb gyerekkel van!
2011. aug. 8. 07:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2011. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
tudják bizonyítani valamivel, amit állítanak? Én leszarnám magasról.Ez legyen a legnagyobb problémájuk.Ha éjjel zaklatnak, nem hagynak békén, akkor viszont repülne a feljelentés ellenük.
2011. aug. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem tudják,senki nem találja ezt a "kamu" oldalt facebook-on!Miért csinálják ezt?
2011. aug. 8. 07:21
 4/26 sumergo ***** válasza:
49%
Ez annyira gyerekes, de a te reakciód is az egyébként! Én ilyet arra sem méltatok, h egyáltalán említést tegyek róla, vagy foglalkozzak vele. Egyébként úgy tudom, ha jelentkeznek a szolgáltatónál, simán le tudják vetetni. De amúgy oldják meg, ahogy akarják, ez nem a te dolgod!
2011. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha biztos vagy benne, hogy sem te, sem valaki a hozzád tartozók közül nem tehette, akkor rá se ránts. Mondd ex anyósodnak, van fontosabb dolgod, mint hogy velül foglalkozz. És valóban, ha a fejedben még mozog is az ex, láthatóan egy szót se pazarolj rá. Az ő érdekük - nekik kell bizonyítani, és nem mást vádolni. A telefont meg kérd ki - más éjszakai nyugalmát tahóság megzavarni piti problémákkal. Lehet az új párja akar besarazni, hogy magát fényezhesse.
2011. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Utolsó,ebbe lehet vmi igazság,már mint hogy a párja akar engem besározni,mert nagyon nagy előadó művész...én ha itt az ex anyós a gyerekeknél,vagy ha hozza haza őket,meg se említem a dolgot neki,még csak az exemet se hozom szóba!
2011. aug. 8. 07:24
 7/26 A kérdező kommentje:
sumergo!Ha téged hívogatnának éjjelente a hülyeségeikkel és ordibálnának neked minden féle obszcén szavakat te is ki lennél akadva!
2011. aug. 8. 07:25
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Minek veszed fel a telefont??? Ne legyél már gyerek, ne foglalkozz ilyen marhasággal.
2011. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én már azon kiakadtam,h az ex anyós megadta neki az új számomat,mondván ha van valami a gyerekekkel tudjunk beszélni...hát ha nem lenne a drága ex anyós,akkor ő nem is nézne még csak a gyerekek felé se!
2011. aug. 8. 07:31
 10/26 sumergo ***** válasza:
Engem tuti nem hívogatnának, mert először is elküldeném a pi...-ba, majd kikapcsolnám/kihúznám a telefont. Ennyi. Kicsit túlpörgöd ezt, hidd el, ha idegesíted magad, és ezzel foglalkozol, akkor akárki is kavart, elérte a célját!
2011. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!