Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit vesz figyelembe a bíróság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesz figyelembe a bíróság? Gyerekelhelyezés. Apa, Vagy anya?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert már annyi mindent hallottam, hogy most a tárgyalásunk előtt még egyszer mindenen szeretnék végigfutni, végig gondolni stb. Gyerekelhelyezésről van szó, az apa is indult a gyermekért ( 6 éves). Én is foggal körömmel harcolok érte, de nagyon nehéz.
2011. aug. 21. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Odahelyezik el a gyereket, aki tiszta, normalis, becsuletes eletet tud neki biztositani. Es ez nem csak a penztol fugg.
2011. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában az anyának ítélik meg a gyereket, ha nem vagy alkoholista, nagyon szegény és nem vered a gyereket, akkor neked fogják ítélni.
2011. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk a volt férjem kapta a gyereket! Pedig nekem 3 szobás kertes házam van, van munkahelyem, nem ittam, nem vertem a gyereket. Az ügyvédem azt mondta hogy 100% hogy a gyermeket én kapom meg. A tárgyaláson ahogy ki mondták hogy a apának ítélték meg a gyereket azt sem tudtam mit csináljak. Az apa a tárgyalás után oda ment a bíróhoz kezet fogott vele ugyanis ismerték egymást, egy fehér borítékot adott át neki és vigyorogva kisétált a teremből. A lányom folyamatosan sírt, hogy ő nem szeretne az apukájával maradni. Ezután kérvényeztük,hogy ítéljenek újra és vegyék figyelembe a gyermek akaratát, lelki állapotát. És végül hozzám került. Az apja hetente láthatja a gyereket és csak akkor viheti el valahova ha én is tudok róla.
2011. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kék kolibri válasza:

A magyar Bíróság anyapárti! Ha nincs különösebb oka, akkor neked ítélik. Apuka nyilván húzni fogja a pert, de ő jár rosszul vele.


Kérj igazságügyi pszichológiai szakvéleményt. Abban minden benne lesz. Kérheted a gyermek bevonását is.


Én is kértem, mivel apuka mindenféle baromsággal megvádolt a bíróságon. Kiderült, hogy neki 5-féle személyiségzavara van, s hogy igen szeret hazudozni és eszement féltékeny, nem szeret dolgozni, stb. Ez természetesen jogi-orvosi megfogalmazásban. A pert én is most várom.

2011. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!