Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális az ilyen anya szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen anya szerintetek?

Figyelt kérdés
Válás folyamatban, van két szép unokám, de már lassan egy éve nem találkozhattam velük, sem én, sem asszonyom, sem a fiam! Menyem, még az addig kapott ruhákat, játékokat stb. mindent ami reánk emlékeztetne kidobott, elégetett! Tegnap az utcánkban feleségem találkozott a bicajozó fiukkal és képzeljétek, nemhogy megálltak volna pár szóra, úgy köszöntek a régi szia helyett"csókolom", azt hajtottak tovább! Hiába van láthatás, nem kapja meg az apjuk sem több mint egy éve, most már nem is keresi őket, úgysincs értelme!
2011. szept. 2. 10:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akar - a gyerekeitől - keresse csak őket, ne adja fel.

Különben a gyerekek úgy érzik majd, nem kellettek neki.

2011. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elozmenyek?
2011. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem, egy hülye tyúk.


Sajnálom, a láthatási ügyben pedig a bíróságra fordulhat a fia. De amíg nem mondták ki a válást, úgy tudom, az apát is ugyanolyan jogok illetik meg, mint az anyát.

2011. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Valamiért nagyon mérges, haragszik a kedves meny. Talán el kellene gondolkozni rajta.
2011. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális, mert beleneveli a gyerekeibe az elutasítást, a haragot és a gyűlöletet. Hogy miért váltak el, az a kettejük dolga, de nem kellene kényszeríteni a gyerekeket, hogy segítsenek neki haragudni.Primitív gondolkodásra vall az is, hogy elégette a gyerekek játékait. Ilyen módon akar bosszút állni az őt ért sérelmekért? Szánalmas.
2011. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Részünkről/ após-anyós/ semmi bántás nem történt, márcsak a fiunk miatt sem! Szinta ki lett nyalva a segge! De, történt hogy angolnyelvtanfolyamra beiratkozott a közeli városba és napi szinten kellet járni. Férj dolgozott és mit ad a véletlen a kocsiban kotont talál amire nem volt magyarázat! Utánna járt a dolognak kiderült szerető van mögötte. Lett a veszekedés tetlegesség nélkül, ja a nő szüleinél laktak, beleszólt a nászasszony is! A vége, nem lett mosás takarítás, főzés a férjnek! Másfél évig birta, aztán elmondott nálunk mindent, majd 10 kilót fogyott, hazaköltözött és beadta a válást.
2011. szept. 2. 11:18
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a fiú ba**ta el, nem önök. Szóval a nagyszülőket nem kellene bűntetnie a sértett kisasszonynak. Le kellene vele ülni beszélgetni..De nem normális ez a nagyfokú távolságtartás a részéről..
2011. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Még annyit a gyerekelhelyezés megvolt, az anyánál maradtak, kéthetentei látogatással, szóval a szokásos birói gyakorlat.Az elején pár alkalommal vasárnap délutánra megkapta őket, azután telefonban csak annyi nem vagyunk otthon, meg beteg az egyik fiu, meg nem akarnak vele találkozni! Erőszakkal meg nem akarja elhozni! A birónő eredetileg elválasztotta volna a két testvért, de abba a fiam nem ment bele!
2011. szept. 2. 11:25
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem derül ki az értelmetlen, E/3 személyű blablából számomra, hogy ki csalt meg kit? A férfi a nőt? Mert akkor értem a lány szüleinek viselkedését, no meg a nőét is...

Ha a nő csalta meg... hát akkor nem értem, mire fel hőbörögnek.

2011. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
A gyerekek bűnhődnek az anya könnyelmű viselkedése miatt, én nagyon maradi vagyok ilyen téren, nálam egy asszonyt az minősít, hogy hogy tart össze egy családot, jó, van olyan eset, hogy nincs más megoldás, mint a válás, de annak is megvan az emberhez méltó módja. Ez nem az.
2011. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!