Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 35-éves férfi vagyok 10-éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

35-éves férfi vagyok 10-éve házas. Tavaly építettünk egy új házat, van egy 6-éves fiam és a feleségem terhes két hónap múlva szül. Viszont jó pár éve nem vagyok boldog! Már nem szeretem a feleségemet. Egy másik nőt szeretek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vállni akarok de a nejem és a szüleim nem engedik! Félek hogy sosem leszek boldog!
2011. nov. 15. 09:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy másik nőt szeretsz, már rég lépned kellett volna, nem továbbtetőzni a dolgokat.Jó volt két vasat tartani a tűzben?

Nem értem az ilyen embereket. Nem boldog és akkor még akkor is a közös dolgokon munkálkodik. Házépítés, újabb gyerek, minek???????

Ha menni akarsz, menj. Gratulálok a felelős döntésedhez!

2011. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés adott: akkor minek építkeztél, és miért kellett a 2. gyerek? Ha terhes, akkor annyira nem vagy boldogtalan, hogy 1-2 dolog ne működne köztetek....
2011. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező reagálhatna valamit a válaszainkra!
2011. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%
A családalapítás felelősség. Felelősséget vállaltál értük. Ez nem csak addig tart, amíg szerelmes vagyok. Nem másik nővel kellett volna barátkozni, hanem a feleségeddel. Ki lesz a gyerekek apja? Ki vállalja a feleségedet 2 gyerekkel? Nem érdekel, mert másik nőt szeretsz? Az egyéni szoc probléma, hogy hagytad magad másba beleszeretni, vállald te a következményeit is, ne a család.
2011. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Ja, neked jár a boldogság, az árát meg fizessék a gyerekek és a feleség...
2011. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
7%
Maradj a családod mellett és tarts titkos kapcsolatot a másik nővel. Én megértelek!
2011. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
3%
Lehet, hogy a második gyerekkel akart a párod megtartani?!
2011. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%
Nos, szerintem add be a válópert, közös megegyezés nélkül is el lehet válni, csak sokáig tart. Költözz el az új nődhöz, és inkább ne élvezz el benne, nehogy ő is "véletlenül" terhes legyen. Egy kapcsolathoz két ember kell, a legegyszerűbb otthagyni a másikat a gyerekekkel, de ne csodálkozz, ha idős korodra egyedül maradsz.
2011. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
10%
Nem kellett volna bevállalni egy új babát, ha már rég nem vagy vele boldog! Válj el, jobb lesz ez így mindenkinek!
2011. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen felelőtlenség volt a baba és szerintem képmutatás is, de ezt most nem taglalnám tovább, mások már jól leszúrtak miatta.

Én tanácsot adni nem tudok, de a történetemet leírnám...

Engedd meg, hogy a másik fél szempontjából írjak... Én a terhes feleség voltam a történetben. 28 éves voltam akkor, első baba, tervezett, várt baba. Mi is közösen építkeztünk, közös volt a kölcsön.

A férjem beleszeretett egy másik nőbe. Lányba. Ő ekkor még csak 22 éves volt. Viszonyt kezdett vele, a lány nem tudott rólunk, kibukott a dolog, a lány kidobta. Az én fülembe is eljutott a történet. Mindent elkövettem, hogy helyrehozzam a házasságot, hogy megtartsam a férjem. 5 éven keresztül vesződtünk. Olykor boldogok voltunk. De nem sikerült helyrehozni. Én utólag azt gondolom, hogy egy házasság megéri az erőfeszítést, de mindenáron nem kell egy kapcsolatban benne maradni. Voltak jó időszakaink, de a problémák és a szerelem hiánya változatlan maradt. És igen a a lángoló szerelem hormonális dolog, de abból lesz egy mély fantasztikus érzés. Nálunk egyik sem volt meg. Szóval elvettünk egymástól öt évet. Elváltunk, a volt férjem ugyanolyan szerelmes volt a lányba ekkor, mint az elején. A lányt közben eljegyezték. A férjem zokogott, könyörgött, a lány nem fogadta vissza. Nem tudom... Meg kell próbálni helyrehozni, de ha mindent elkövettetek és nem megy... Hát... A feleséged boldog? Ő miért akar így élni? tudja, hogy nem szereted?

2011. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!