Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 35-éves férfi vagyok 10-éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

35-éves férfi vagyok 10-éve házas. Tavaly építettünk egy új házat, van egy 6-éves fiam és a feleségem terhes két hónap múlva szül. Viszont jó pár éve nem vagyok boldog! Már nem szeretem a feleségemet. Egy másik nőt szeretek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vállni akarok de a nejem és a szüleim nem engedik! Félek hogy sosem leszek boldog!
2011. nov. 15. 09:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ekkora féreg? A feleséged és a gyermekeid számítanak rád! Ha már megcsináltad a gyerekeket akkor neveld fel őket. Emlékezz az ígéretedre amit a feleségednek tettél! Ha megöregszel neked ki fog segíteni? Erre még nem gondoltál?
2011. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy sosem leszek boldog"

Először is, el kellene gondolkodni, hogy miért akar mindenki BOLDOG lenni? Ez egy mítosz csupán, mint a mai felületes világ mindent a mítoszok köré épít. A boldogság soha nem állandó, az csak pillanatnyi dolog. A túlidealizálás a korunk terméke. Ha valami nem TÖKÉLETES, akkor menjen a levesbe. Hajszolni kell a BOLDOGSÁGot még ha beledöglünk is. El kellene engedni a túlzott idealizmust. Az a nő, aki a feleséged, valószínűleg nem volt közömbös neked, amikor elvetted. Ha kicsit elszürkült, kihűlt a kapcsolat, akkor miért nem próbáltok meg dolgozni a kapcsolatotokon??? Vagy hagyni kell elrohadni, aztán cuccolni. Aztán beleugrani egy új kapcsolatba, ott is kiélni a kezdeti lángolást, aztán ha lejjebb lohad (márpedig mindenkinél és minden esetben idővel lejjebb lohad), akkor lehet megint cuccolni? Gondolkozzál már! A reális házasság titka az, hogy nem mítoszokra épül, hanem a felek tisztában vannak azzal, hogy vannak hullámhegyek és hullámvölgyek. Amikor a "közösen kormányzott hajójuk" a házasság zátonyra fut, vagy sérül, akkor együtt megfoltozzák és kormányozzák tovább a hajót. Ez a hajó nem csilivili luxusyacht, de szívós, erős, az élet viszontagságaitól védi a bennülőket és MEG KELL TUDNI BECSÜLNI!!!

Ezt a cikket javasolnám elolvasni: [link]

2011. nov. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem vagy boldog ne maradj ott. Most 35 éves vagy, majd a fele életedet leélted már, ha szerencsés vagy még van hátra ennyi. A következő 35 évet is boldogtalanul akarod eltölteni amellett az asszony mellett akit nem szeretsz? Nem hiszem hogy a gyerekeidnek kiegyensúlyozott gyerekkoruk lenne ha te már nem szereted az anyjukat mégis hozzá vagy kötve. Az otthoni problémák egyre csak halmozódnak egy ilyen házasságban, bárkit tönkretenne egy ilyen élet. Még ha ott is maradsz a gyerekek miatt akkor is még 18-20 év mire a gyerekeid a saját lábukra tudnak állni, akkor te már 55 éves leszel, 30 évi szenvedéssel a hátad mögött, még ha el is akarsz válni az asszonytól a fele vagyonod oda. 55 évesen már hova kezdenél új életet te is megöregszel, az emberek nem élnek örökké! Így még a hátralévő életedet is el kell majd töltened ezzel a nővel. Szerintem menj, még ha új életet kezdesz is lehetsz az apjuk. Attól hogy megházasodtál és gyerekeid lettek, te még ugyan az az ember vagy mint 10 éve, nem törvényszerű hogy a hátralévő életedet feláldozd.
2012. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mi van Veled azóta, Kedves Kérdező?
2012. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem fogod elhinni, de azzal a másik nővel sem lesz jobb. Egy hajszállal sem. Az elején lehet, hogy igen, de később visszakívánod majd a régi boldogságot. Ne felejtsd el, amit írtam, és ha lehet, ne veszekedj a feleségeddel, hidd el nem éri meg fájdalmat okozni neki.
2012. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Egoista, gerinctelen alak vagy. Kit érdekel ha nem leszel boldog? De tönkre teszel 3 életet! És a másik nő sem lehet igazán boldog. Nem írom le mi vagy valójában. A megoldás: egy lakatlan sziget, neked!
2012. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
az én apám tönkre tette az életem, mert elhagyott minket egy másik nő miatt. Aztán őket is elhagyta egy harmadik miatt. Gondolkodj el, nem csak a hormonjaid játszanak veled? mi van veled azóta?
2012. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Quorra ***** válasza:
Hahó!
2012. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%
22-es, te olyan szépet írtál, hogy még nekem is válasz volt, és nagyon elgondolkodtatott. köszönjük a jól megfogalmazott megérintő tanácsod!
2012. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Van amikor két ember hiába próbálkozik, minden hiábavaló!!!
2013. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!